× Diety

Okresowy post

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #47109 przez ksenia
Replied by ksenia on topic Okresowy post
Czytałam ciekawy artykuł o mitochondropatiach jako przyczynie wielu chorób uznanych za nieuleczalne. I ekspert od uszkodzen mitochondriów też zaleca okresowe głodówki polegajace na piciu jedynie czystego wywaru z warzyw. Może więc coś w tym jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #47158 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Okresowy post

Czytałam ciekawy artykuł o mitochondropatiach jako przyczynie wielu chorób uznanych za nieuleczalne. I ekspert od uszkodzen mitochondriów też zaleca okresowe głodówki polegajace na piciu jedynie czystego wywaru z warzyw. Może więc coś w tym jest.

Pewnie związane to jest z tym, że do uszkodzenia mitochondriów przyczyniają się różne toksyny a głodówka oczyszcza z nich organizm.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #47176 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Okresowy post
I głodówka miałaby wyleczyć z nieuleczalnych chorób?;)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49388 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

I głodówka miałaby wyleczyć z nieuleczalnych chorób?;)

Kangaaska z nieuleczalnych jak sama nazwa wskazuje pewnie sie nie da, tu potrzebny bylby cud, czyli prawdziwa szczera od serca niemal heroiczna modlitwa. Dlatego i cuda czesto bywaja.
Prawda jest ,ze nauki o poscie coraz bardziej zaskakuja naukowcow czyli warto. Sam tylko raz poscilem przez 3 dni tylko pijac i wrazenia pozostaly pozytywne. Kiedys trzeba bedzie do tego wrocic.
Jeszcze 7--ej nie ma a ja juz przy kawusi i wskoczylem na moje tematy i ze zdziwieniem na tym wlasnie ktory sam przeciez zalozylem widze ostatnie trzy wpisy nie moje ?? Powinienem sie wstydzic i juz to robie :( Tak zaniedbac temacik.
Za to chcial bym wyroznic ostatnie kolezanki tu wpisane (MKKK), czyli kolezanke Magdalenke i 3x kol. "K" : Kamilke ,Ksenie i Kangaas.
I od razu Kangaaska zaczyna nas martwic (ostatnio na forum ponad 2 miesiace) . Zamelduj sie prosze jak najszybciej bo pomysle, ze ta nieuleczalna choroba, o ktorej wspomnialas mogla by Ciebie dotyczyc?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #49392 przez ksenia
Replied by ksenia on topic Okresowy post
W modlitwy jako takie i sprawczą rolę Boga to ja nie wierzę. Ale wierzę w samoistne uzdrowienie przez sam organizm. Potrzebny do tego jakiś silny impuls, np przeogromna wiara w samouleczenie. I tu żarliwa modlitwa może wzmocnić tą wiarę i tym samym doprowadzić do samouleczenia. W oczyszczające głodówki też wierzę, zwłaszcza jeśli na codzień nasz styl życia bardzo odbiega od ideału.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49394 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

W modlitwy jako takie i sprawczą rolę Boga to ja nie wierzę. Ale wierzę w samoistne uzdrowienie przez sam organizm. Potrzebny do tego jakiś silny impuls, np przeogromna wiara w samouleczenie. I tu żarliwa modlitwa może wzmocnić tą wiarę i tym samym doprowadzić do samouleczenia. W oczyszczające głodówki też wierzę, zwłaszcza jeśli na codzień nasz styl życia bardzo odbiega od ideału.

No przeciez kazdy ma swoje przemyslenia,
Do dzis nikt nie wie jak my ludzie m.in. powstalismy. Nie ma takiej ewolucji abysmy powstali kiedys tam z chemi czy jakies roslinki...Na moj ludzki rozum konieczne bylo stwozenie...
Fajnie Ksenia ,ze napisalas :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49398 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Okresowy post
Okresowy post jest dobry. Tylko ja mam szybką przemianę materii więc ciężko mi wytrzymać nawet 1 dzień o suchym pysku. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena