× Diety

Okresowy post

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34226 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

Poczekaj Małgorzato, jak Tadeusz wróci z urlopu to zrobi ci wykład na temat postów, w tym uzasadnienie biblijne. :laugh:

He he ale mnie zareklamowalas :laugh:
Oooo, mamy nowe kolezanki i jakie odwazne, od razu z fotkami...
Pierwsze wrazenie, to jakbym Malgorzate juz gdzies widzial...I to mocne wrazenie, moze jak nie w PL, to gdzies na jakims urlopie...Ale pewnie tylko tak sie wydaje :ohmy:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #34228 przez halina
Replied by halina on topic Okresowy post
Tadeusz, zamiast dopatrywać się znajomej w nowej użytkowniczce forum, przekonaj ją do postów. ;) A na marginesie, urlop się skończył i zacząłeś więc głodować?

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34230 przez Tadeusz
Hmm, Halina czasami jest sie pewnym, ze kogos obcego juz sie kiedys 100% widzialo? Moze to bylo nawet przelotnie i mozdzek zakodowal,a moze jest do kogos podobna ta Malgorzata, ale jeszcze nie kojarze , do kogo :ohmy: ?
E, tam byl fajny program, ale to szybkjo przechodzi, zapominamy...I zyjemy dalej, nie zawsze zdrowo.
A czy ja poszcze? Oj, tak rozepchalöem sobie zalodek, bo jedzenie bylo rewelacyjne, ze teraz trudno byloby mi poscic, ale mam na oku w przyszlosci :P
Teraz nie jest dla mnie czas na forum, zaraz obiad, wypad...Ale juz jestem i od jutra pewnie cos poczytam :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #46577 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic Okresowy post
Odświeżam wątek. Nie uważacie, że zamiast okresowych postów lepiej jednak zdrowo i przede wszystkim mniej jeść na codzień? I ostatni posiłek b.lekki i co najmniej 3 godziny przed snem. Wtedy wątroba da radę usunąć wszystkie toksyny z danego dnia i nie będzie potrzeby okresowego odtruwania.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #46583 przez Tadeusz

Odświeżam wątek. Nie uważacie, że zamiast okresowych postów lepiej jednak zdrowo i przede wszystkim mniej jeść na codzień? I ostatni posiłek b.lekki i co najmniej 3 godziny przed snem. Wtedy wątroba da radę usunąć wszystkie toksyny z danego dnia i nie będzie potrzeby okresowego odtruwania.

Super Magdi ,ze odswierzylas ten temacik, nawet ja bylem autorem, co mnie zaskoczylo. Calkiem o nim zapomnialem...
Poczytalem prawie wszystko : " Nata nie badz zlosliwa", czy to : jak Tadeusz wroci to doswiadczy...Usmialem sie sowicie, czasami fajnie czyta sie staroci...
Fajne przypomnienie Magdalenko, pozdrawiam:) :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #46593 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic Okresowy post
A wracając do mojego pytania, nie uważasz że zdrowy tryb życia a przede wszystkim odżywiania nie wymaga żadnych głodówek?

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #46594 przez Tadeusz

A wracając do mojego pytania, nie uważasz że zdrowy tryb życia a przede wszystkim odżywiania nie wymaga żadnych głodówek?

Ale mnie rozkminilas...po prostu zapomnialem nawiazac do tematu a naprawde chcialem ale wypadlo z glowki:)
Zgadza sie 100% wlasnie teraz na urlopie sie potwierdzilo co piszesz...w autobusie jak nas rozwodzili po hotelach zlapal mnie stan zapalny zeba a ze dwojka to kolacje ledwo jadlem...po raz pierwszy w zyciu jadlem dobre miekie rzeczy zdrowe i najwazniejsze malo i tak jadlem kilka dni a tuz po jedzeniu juz nie bolalo a czulem sie jak nigdy super bez przejedzenia...stan zapalny zniknal a ja dalej jem bez pieczywa rano na kolacje tez nie za duzo bez kartofli makaronow..czuje sie super...ale tak musze bo jak trafie zebem na cos twardszego to sie odzywa choc na krotko...

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena