× Diety

Okresowy post

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50409 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Okresowy post

To sie pewnie zgadza.. kiedys nie bylo nic slychac o Alzheimerze tylko byla skleroza- Demenz !

A o raku słyszał ktoś kiedyś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50410 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

A o raku słyszał ktoś kiedyś?

Cooo, uzalezniony rumianek dowalil mi o cala minute :woohoo: Obiecalem nie patrzyc ale samo sie w oko rzucilo...
Pewnie dwom kolezankom za duzo podslodzilem wczoraj...To samo powiedziala by Jaga i Nata :laugh: Inne kolezanki nie wykorzystaly dnia wczorajszego nie bylo 50 postow, a teraz znowu codziennosc...
Oj Jag byl rak, byl...Nie wiem czy na taka skale ale kto wie. Przypadki moglbym mnozyc. Jak bylem dzieckiem ok. 9-12 lat, to u mojej mamy w pracy ..opowiadala ; co przyszedl nowy praconik i dostal miejsce za tym biurkiem to umieral na raka w ciagu roku okolo...Ha to bylo z 80 lat temu :)
Mialem ok. 14-15 sasiadka naprzeciwo nas zmarla na raka i sie wyprowadzil maz z dziecmi, przyszli drudzy i tez kobieta dostala raka i zmarla. Moja kolezanka jak mialem z 19 lat, dostala raka (chyba jajniki lub cos podobnego)...Nigdy nie zapomne jej widoku w szpitalu na 2 dni przed smiercia..(Miala ok. 18 lat pewnie). Te cale czerwone oczy...ufff.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50411 przez Tadeusz
Pewne rzeczy zostaja dlugo w pamieci, bo tam nie bylo bialka cale oczy we krwi, przerazajacy widok, nie moglem patrzec a musialem...Wystarczy smutkow bo pisze aby zapytac czy nie zakladacie juz sweterkow ..:)
Ale nikt juz nie powie ,ze nie bylo lata...Dzis tylko do 17,30 pracowalem to pecha, a cieszy najbardziej wolny weekend, a Brunh biedna musi robic caly weekend na popoludnie...

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50467 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Okresowy post

Oj Jag byl rak, byl...Nie wiem czy na taka skale ale kto wie. Przypadki moglbym mnozyc. Jak bylem dzieckiem ok. 9-12 lat, to u mojej mamy w pracy ..opowiadala ; co przyszedl nowy praconik i dostal miejsce za tym biurkiem to umieral na raka w ciagu roku okolo...

Nie myślałam o takich czasach, to współczesność przecież. Chodziło mi o czasy naszych dziadków i pradziadków. A co do tego pechowego biurka to może tam była jakaś paskudna żyła wodna czy inne licho?

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50535 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Okresowy post
Czytałam, że wystarczy głodować 3 dni pod rząd ale raz na pół roku a może nawet raz na rok. I efekt taki sam jak tych tygodniówek. Chyba łatwiej znieść taką formę postu. Co o tym myślicie?

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50544 przez Tadeusz

Czytałam, że wystarczy głodować 3 dni pod rząd ale raz na pół roku a może nawet raz na rok. I efekt taki sam jak tych tygodniówek. Chyba łatwiej znieść taką formę postu. Co o tym myślicie?

No wlasnie Hann, moj pierwszy post z 15 lat temu tak wygladal, 3 dni o wodzie (wytrzymalem) a potem po roku to samo..?
Hmm, tylko ze minelo 15 lat i zabraklo checi na powtorke, choc pamietalo sie ,ze to juz dawno bylby czas...
Ja trzymam sie dalej tych piatkow, bo do tego rytmu mozna sie latwo przyzwyczaic,a dasz kiszeczkom odpoczac raz w tygodniu od zarla,to chyba sie ciesza :)?
Do pogody mialem dodac i wylecialo...Dzis mialo byc ostatnie 30 st...Ale jeszcze wczoraj zmniejszyli do 28...a zapowiedzi dlugoterminowe mowia ,ze do lutego juz 30 st...nie powroci..Dziewczyny juz macie dobrze, koniec z upalami,a do mnie powroca znowu zimne stopy od 25 st...Mnie te upaly raczej nie przeszkadzaly ,poza praca na powietrzu od 10 godzin...
I na lato w tym roku juz nie ponazekamy, ze bylo za zimne.

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #50566 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Okresowy post
Trzeba zaznaczyc w terminarzu, żeby zawczasu przypomniał o poście. Zresztą nie musi to być stricte rok bo nawet miesiąc w tą czy tamtą nie czyni różnicy.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena