× Diety

Koniec z koszmarem odchudzania !!!

Więcej
7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #30664 przez AnnaS23
Koniec z koszmarem odchudzania !!! was created by AnnaS23
Witam serdecznie chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami w walce z nadwagą. Od wielu lat zmagam się z problemem nadprogramowych i kilogramów stosowałam najróżniejsze diety i środki odchudzające . Jakiś czas temu przyjaciółka poleciła mi xxxxx i musze przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam. Ten suplement został stworzony z myślą o osobach walczących z kilogramami, jest bezpieczny, ) żadnych skutków ubocznych a rezultaty są widoczne bardzo szybko. Jego zaletą jest fakt, że że pozyskuje on energię ze spalonego tłuszczu, co zmniejsza zapotrzebowanie na kalorie i napędza metabolizm, redukując w ten sposób apetyt, oraz daje potężny zastrzyk energii. aga spalić tłuszcz i posada jeszcze dodatkową cechę zamyka komórki. Odkąd go stosuje nie jestem w ogóle głodna:) Musze przyznać, że efekty są zaskakujące mimo iż stosuje go dopiero od miesiąc. POLECAM!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #40120 przez jasmina
Replied by jasmina on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
Natomiast ja stosuje herbatki funkcjonalne , które wspomagają trawienie , spalanie tłuszczu, ograniczają wchłanianie węglowodanów. dodają energii. A przy tym są bardzo smaczne oraz aromatyczne.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #42298 przez adriana258
Replied by adriana258 on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
:evil: :evil:

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #42347 przez Justipe
Replied by Justipe on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
Jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby suplement o takich właściwościach nie rujnował organizmu. Zakładając oczywiście, że działa...
Ja tam pozostanę przy klasycznym układzie dieta + trening

http://oxy-odchudzanie.pl/

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #42349 przez halina
Replied by halina on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
Popieram. :)

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #42360 przez Senoa
Replied by Senoa on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
Musisz mieć szczęście, bo na mnie takie rzeczy nie działają. Żeby schudnąć zaledwie 5 kg musiałam się nieźle namęczyć. Szkoda, że nie słyszałam jeszcze wtedy o diecie wolumetrycznej (dietyodchudzajace.net), zaoszczędziłoby mi to stresu i czasu. Mało ludzi wierzy, że tak prosta dieta może być skuteczna. A jednak, proste rozwiązania są zawsze najlepsze.

• Sieć Diagnostyka
  • Sieć Diagnostyka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Prowadzący sieć laboratoriów
Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #42625 przez Sieć Diagnostyka
Replied by Sieć Diagnostyka on topic Koniec z koszmarem odchudzania !!!
Osoby mające dolegliwości związane z trawieniem czy metabolizmem, które uniemożliwiają odchudzanie, wykonać powinny, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, badania genetyczne. Dotyczą one genów związanych z metabolizmem węglowodanów i tłuszczów czy odpowiadających za tolerancję glutenu, alkoholu i kofeiny. Dzięki nim można dobrać najbardziej optymalną dla siebie dietę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena