× Diety

Satysfakcjonujące diety

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #32579 przez stenia001
Replied by stenia001 on topic Satysfakcjonujące diety
No to ja ze swojej strony mogę polecić kaszę manną, bo to fajna metoda na zrzucenie paru kilogramów bez większych wyrzeczeń i w dodatku, jak ktoś lubi kaszę to ma z tego również korzyści smakowe :) Sama dieta jest dość ciekawie skonstruowana, można jadać ciekawe i smaczne obiady, odpowiednio pamiętając o zjadanych kaloriach i systematycznie tracić na wadzę, jak wiadomo też kasza jest dobrą alternatywą dla ziemniaków o czym możecie poczytać i tutaj: biomedical.pl/dieta/kasza-manna-sposob-na-szczupla-talie-711.html Tak jak wspominałam, jestem już 2 tydzień na tej diecie, straciłam prawie 3 kilogramy i teraz zaczynam starać się o kontrolę mojej wagi, chociaż jeszcze bezpieczniej było by kilka dni poczekać i zrzucić w zapasie dodatkowy kilogram :P potem nieco zwiększę ilość kalorii, tak żeby dostosować je do mojego trybu życia :D prawda że proste?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #32580 przez muriel
Replied by muriel on topic Satysfakcjonujące diety
A jak tą kaszę jesz? Jako zupa mleczna może być na śniadanie, a co dalej?

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #39551 przez Piria
Replied by Piria on topic Satysfakcjonujące diety
Owszem, nawet nie raz, o niektórych jednak nie warto wspominać. Jedyną dietą godną rozpropagowania jest śródziemnomorska. Cały czas mniej więcej na niej jestem, nie miałam żadnych problemów, żeby się przyzwyczaić, wręcz przeciwnie. Najpyszniejsza z diet, jaką znam. A, i przy okazji schudło się parę kilo, zwłaszcza z brzucha i trochę z ud.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #39580 przez paulababa
Replied by paulababa on topic Satysfakcjonujące diety
Dla mnie najlepszą dietą jaką można zastosować, to po pierwsze zdecydowanie mniejsze posiłki, ale częściej,a po drugie wprowadzanie zdrowej żywności, nie śmieciowego jedzenia. Ja lubię vivio.pl/pl/, od razu zamawiam sobie u nich kosmetyki naturalne.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #39594 przez Karusia
Replied by Karusia on topic Satysfakcjonujące diety
Niestety bardzo trudno jest trafić na tą właściwą dietę, dlatego najlepiej zmniejszyć porcje posiłków i więcej się ruszać. Teraz szczególnie w okresie przesilenia wiosennego warto sobie dać kopa przez picie czystej, sproszkowanej kofeiny. Stosuję ją od jakiegoś czasu i daje ona naturalne pobudzenie i regeneruje organizm. Szeroki asortyment znalazłam w sklepie kofeina-sklep.pl/

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #39692 przez anulka93
Replied by anulka93 on topic Satysfakcjonujące diety
Ja byłam u dietetyka i rzeczywiście dieta pomogła!
Moim zdaniem musi być dopasowana indywidualnie. Sama się zdziwiłam, że jem nawet sporo,nie jestem głodna na diecie, a mimo wszystko chudne. To kwestia odpowiednie zbilansowania konkretnych produktów.
Kiedyś na przykład odchudzałam się, ograniczając kaloryczność dzienną, schudłam szybko, ale efekt jojo był tak samo błyskawiczny :(

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #39711 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Satysfakcjonujące diety

Teraz szczególnie w okresie przesilenia wiosennego warto sobie dać kopa przez picie czystej, sproszkowanej kofeiny.

A co ma sproszkowana kofeina do diety? Ja już wolę wypić kawusię.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena