× Diety

Satysfakcjonujące diety

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #39726 przez Karusia
Replied by Karusia on topic Satysfakcjonujące diety
Kawusia jedna dziennie jest zdrowa, ale więcej lepiej nie pijać, jak również lepiej nie pijać dodatkowych napoi energetycznych. Kofeina o której pisałam to inaczej kofeina spożywcza czy farmakologiczna w proszku. Pobudza przepływ krwi do tkanki mięśniowej i mózgu oraz przyspiesza przemianę materii. Pobudza cały układ nerwowy, przyspiesza czynność serca, a to pozwala na otrzymanie efektów przy odchudzaniu bez katowania się, ale przy racjonalnym żywieniu i odrobinie ruchu. Więcej można poczytać kofeina-sklep.pl/14-kofeina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39728 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Satysfakcjonujące diety
Chyba nie wiesz co piszesz albo udajesz. Kofeina to kofeina. I kawa daje kopa z powodu kofeiny. I z powodu zawartości kofeiny nie można pić jej za dużo. Ale poza kofeiną ma mnóstwo przeciwutleniaczy i dlatego jest zdrowa. A ty proponujesz czystą kofeinę!

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39735 przez jagna
Replied by jagna on topic Satysfakcjonujące diety
Ja też wolę dostać kopa od kawy a nie proszku. ;)

Jagna

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #39817 przez kapucynka
Replied by kapucynka on topic Satysfakcjonujące diety
Dobra dieta to racjonalna dieta. Ja lubię kurację sokową. Zamiast posiłku wybieramy sok (najlepiej warzywny). Dziś akurat miałam wersję ogórkowo - miętową. Zanim zaczęłam stosować taką kurację, zainwestowałam w dobry sprzęt. Polecam więc wyciskarkę Kuvings - wyciskarki.eu. Nie tylko wyciska cały owoc ale też jest łatwa w użyciu, szybka do mycia i bardzo cicha.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39822 przez muriel
Replied by muriel on topic Satysfakcjonujące diety
Ale dieta sokowa jest mocno restrykcyjna i nie sprawdza się na dłuższy czas. Może jedynie jako zamiennik okresowej głodówki. :unsure:

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39831 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Satysfakcjonujące diety
Ja tak właśnie robię w lecie jak jest dużo świeżych owoców. Spokojnie wytrzymuję na sokach 3 dni.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39860 przez olkak
Replied by olkak on topic Satysfakcjonujące diety
Nie ma diety cud. Tylko cwiczenia i ograniczenia zywieniowe pomoga schudnac. Inna droga i tak okarze sie potem efektem jojo

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena