× Diety

Satysfakcjonujące diety

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #30288 przez muriel
Satysfakcjonujące diety was created by muriel
Przechodziłyście jakąś dietę, o której z przekonaniem możecie powiedzieć, że byłyście zadowolone z jej rezultatów? Jak długo trwała? Trudno było się przestawić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #30292 przez amanda
Replied by amanda on topic Satysfakcjonujące diety
Dla mnie wegetariańska jest zadawalająca i to na całe życie. Zawsze była to dieta lactowegetariańska czyli z udziałem nabiału i to na niej wyzdrowiałam z wszelkich chorób. Jestem na niej co najmniej od 15 lat, teraz zdarza mi się zjeść rybę, a czasami (b. rzadko!) nawet kawałek drobiu ale to wszystko. :)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #30376 przez muriel
Replied by muriel on topic Satysfakcjonujące diety
Wegetariańska wiadomo, i jest to dieta na całe życie. Ale chodzi mi o krótkotrwałe diety, np oczyszczające. Byłyście kiedyś na takiej?

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30743 przez Marysia81
Replied by Marysia81 on topic Satysfakcjonujące diety
Ja bardzo chciałabym zrobić sobie jakiś detoks, w sensie pić przez jeden dzień same soki czy coś. Podobno taka głodówka raz na jakiś czas jest korzystna dla organizmu, ale jakoś nie mam odwagi :)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30744 przez muriel
Replied by muriel on topic Satysfakcjonujące diety
A dlaczego nie masz odwagi? Znam takich, którzy regularnie raz w tygodniu poszczą tj piją samą wodę i są zdrowi. Ale faktem jest, że taką głodówkę lepiej przeprowadzać latem, gdy jest ciepło.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30767 przez amanda
Replied by amanda on topic Satysfakcjonujące diety
Może być inna wersja oczyszczającej głodówki 2 razy do roku przez kilka dni same jarskie zupy i soki. Da się wytrzymać.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #32200 przez africana
Replied by africana on topic Satysfakcjonujące diety
Ja bardzo dobrze czuję się spożywając spore ilości warzyw oraz owoców. Wtedy nie odczuwam aż tak skutków cierpienia na refluks przełykowo-żołądkowy oraz problemów z jelitami. W sumie przez to tematyka odżywiania zainteresowała mnie tak bardzo, że gdzieś tam chodzi mi po głowie dietetyka AkademiaDietetyki.pl :) Nie da się ukryć, że ten zawód jest obecnie na czasie, bo ludzie zaczynają o siebie coraz bardziej dbać.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena