× Diety

Dieta ekologiczna

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26615 przez Klaczunia
Dieta ekologiczna was created by Klaczunia
Co sadzicie o diecie ekologicznej?

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26616 przez Sztunia
Replied by Sztunia on topic Dieta ekologiczna
Mi taki sposob zywienia sie i ogolnie bycia bardzo sie podoba. Pol roku temu sama zaczelam tak jesc. Swietna sprawa - czlowiek od razu lepiej sie czuje, wiedzac ze nie lyka zadnej chemii zawartej we wszystkich sztucznych nawozach itp

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26617 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Dieta ekologiczna
Bo sprawa wyglada tak, ze aktualnie zastanawiam sie nad przejsciem na tego typu diete. Mam tez problem z lekka nadwaga i myslalm, ze moze by mi ta dieta pomogla zrzucic kilka kilo

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #26618 przez Sztunia
Replied by Sztunia on topic Dieta ekologiczna
Czy zrzucisz czy nie, to nie wiem. Pewnie to zalezy od tego jak zbilansujesz sobie diete. Ale z pewnoscia Ci moge powiedziec, ze bedziesz zdrowsza. Ja sama mam taki ulubiony sklep w ktorym kupuje eko produkty i jesli sie zastanawiasz, to zamow sobie chociaz jedna rzecz ze sklepu tast.pl - gwarantuje, ze po sprobowaniu (np ciasteczek orkiszowych - moje ulubione <3), to nie bedziesz sie juz zastanawiac i wybierzesz ekologiczny tryb zycia :D

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #26619 przez karolina
Replied by karolina on topic Dieta ekologiczna
Klaczunia, Sztunia, dyskusja z samym sobą pod różnymi nickami jest sprzeczna z regulaminem. Proszę dostosować się, bo inaczej będziemy musieli zablokować oba profile!

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26636 przez blondie
Replied by blondie on topic Dieta ekologiczna
Dieta ekologiczna? I w dodatku na odchudzanie? :woohoo: Zawsze wydawało mi się, że ekologiczna może być żywność a dieta to zestaw żywności jaki sobie dobierzesz. I jeśli bedziesz wcinać ciacha z ekologicznej mąki, ekologicznego tłuszczu, takich samych jaj i cukru, jeść ekologiczną wieprzowinę, chipsy z ekologicznych ziemniaków czy ekologiczne czekoladki to tyć będziesz dokładnie tak samo jak od nieekologicznej żywności. ;)

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #26641 przez volare
Replied by volare on topic Dieta ekologiczna
Dobry kawał z tą dietą ekologiczną, o czymś takim jeszcze nie słyszałam :woohoo:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena