× Diety

dieta bezglutenowa na odchudzanie

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26047 przez jagna
Replied by jagna on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Niewykluczone, że tak jest, wystarczy wypromować taką dietę, podkupić wziętego dziennikarza i jakąś celebrytkę do wywiadu, która stwierdzi, że dieta jest cudowna i ona schudła 10 kg w tydzień i hula, portale rozpowszechniają tego newsa i biznes się kręci. ;)

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26051 przez alina
Replied by alina on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Ej tam Jagna, to chyba spiskowa teoria. Może facet czy jest po prostu nawiedzony?

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26066 przez volare
Replied by volare on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Od dawna wiadomo, że firmy produkujące różne środki odchudzające dużo zarabiają m.in dzięki reklamom, blogom i ludziom, którzy gotowi są opowiedzieć jak to cudownie chudną, oczywiście za odpowiednią opłatą.
Przypuszczam, że podobnie jest z tą "cudowną" dietką.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26089 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Pewnie bym Wam przyznała rację w 100% gdyby nie fakt, że niedawno byłam w takim ciekawym gabinecie biorezonansu. Nie mylić z dostępnymi badaniami na NFZ. To medycyna naturalna. Może nie wszystko dokładnie pamiętam. Na pewno to diagnoza polega na podłączeniu pod specjalne elektrody i skanowaniu całego organizmu. Program komputerowy podaje informacje o tym co funkcjonuje źle. Wychodzi np. że jakieś pokarmy Ci nie służą. Rozmawiałam z osobami, które chwaliły skuteczność terapii. Ustępowały im jakieś objawy i też chudły właśnie nie jedząc określonych potraw. Szkoda, że nie pamiętam dokładnie co to było.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26092 przez kamilka
Replied by kamilka on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Ciekawe co piszesz. Masz więcej informacji na temat tego biorezonansu? Moja kuzynka mieszka w Stanach i wspominała mi kiedyś o czymś takim, ale jej opowieść o podłączaniu człowieka do komputera i wyczytaniu z komputera na co człowiek choruje i co mu służy odbierałam z przymrużeniem oka. Może niesłusznie?

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26093 przez jagna
Replied by jagna on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Tu masz o biorezonansie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Biorezonans

Jagna

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #26094 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Odnalazłam link do strony internetowe tego gabinetu, nie chce się sama wymądrzać, bo się na tym nie znam. Poczytaj tu: http://www.krysmed.pl/terapia-biorezonansowa/

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena