× Diety

dieta bezglutenowa na odchudzanie

Więcej
6 lata 4 dni temu #35698 przez Dora
Replied by Dora on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Zgadza się, najlepiej w miarę zdrowo się odżywiać tj dużo warzyw i owoców, mało cukru i tłuszczy nasyconych i gra muzyka, nie potrzebna żadna wymyślna dieta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #37775 przez MouldMouse
Replied by MouldMouse on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
W moim przypadku już sama dieta nie wystarczyła, za późno zrobiłam badania, które zdiagnozowały, że mam celiakie. Mądry polak po szkodzie, więc podrzucam stronę, żeby sobie poczytać coś więcej sklep.rex.pl/celiakia/64-celiakia.html Pozdrawiam!

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #38672 przez merryj2103
Replied by merryj2103 on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Jeżeli szukacie fajnych przepisów na ciekawe i oryginalne bezglutenowe potrawy to polecam - jemyzdrowo.pl , od dłuższego czasu korzystam i wszystko wychodzi super smaczne ;)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #38933 przez mamulka
Replied by mamulka on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Ciekawa jestem, kto wymyślił taką głupotę i przyrównał dietę bezglutenową do odchudzającej.

Dieta bezglutenowa nie jest sposobem na zrzucenie wagi ale lekarstwem dla osób nietolerujących glutenu!
Potrawy bez glutenu są niemal tak samo kaloryczne jak te z glutenem, a różnią się tylko niektórymi składnikami i dodatkami. Sami powiedzcie czy w diecie odchudzającej mogłyby pojawić się takie produkty jak ciasto bezglutenowe czekoladowe ? :) - no raczej nie.

A w temacie tego, że teraz sporo się o tym mówi, to dobrze, bo choroba ta nie jest nowa i zawsze trzeba było sobie jakość radzić, a teraz wiele sklepów oferuje swoim klientom już gotowe bezglutenowe potrawy więc i nam jest znacznie łatwiej :)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #38955 przez halina
Replied by halina on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
A przyznajcie się bez bicia, która z was jest na diecie bezglutenowej, mimo że nie ma celiakii? Ja mam 2 znajome, które szaleją z tym glutenem i obarczają go za wszelkie zło. I wygląda, że są dumne ze swojej diety, jakby należały do jakiejś awangardy. ;)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #39278 przez KasiaKondzia87
Replied by KasiaKondzia87 on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Właśnie z dietą bezglutenową jest tak, że jak ktoś ma ochotę na to - proszę bardzo ale trzeb się znać lub iść do dietetyka...Nawet znam przypadki gdzie źle dobrana dieta bezglutenowa powodowała tycie.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #40391 przez evaa01
Replied by evaa01 on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Dietę najlepiej dopierać indywidualnie pod swoje wyniki badań. Takie badanie a potem profesjonalne odchudzanie może przeprowadzić dietetyk już na pierwszej wizycie.
Ważne jest żeby takie odchudzanie odbywało się pod pod okiem specjalisty szczególnie kiedy dolega nam jakieś konkretne schorzenie. Dobry dietetyk w Trójmieście przyjmuje w Gdańsku w EatMeatDiet na stronie jest cennik widać szczegółowo ile kosztuje konkretna usługa:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena