× Diety

dieta bezglutenowa na odchudzanie

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #31173 przez halina
Replied by halina on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Tadeuszu, nie trzeba czytać książek, żeby świrować na tle glutenu, bo wszystkie portale o tym piszą. Ale niedługo nie będzie to już newsem i wszyscy zapomną o glutenie (poza oczywiście osobami rzeczywiście uczulonymi na gluten). Więc spokojnie, wróci chlebek na stół. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #31192 przez sylwia
Replied by sylwia on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
U mnie w pracy już dwie dziewczyny odkryły u siebie uczulenie na gluten. A do tej pory wuwały bułeczki na śniadanie i nie wyglądało, by im szkodziły. ;)

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #31193 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie

A nie je pieczywa, bo się odchudza czy też poddała się modzie? Byłam dziś na zakupach i zauważyłam kilka książek o diecie bez pszenicy. Jakieś szaleństwo chyba.

Daja mi te nocki rzeczywiscie czadu, bo bylem wczoraj na forum ale Twijego maila Halina nie dowidzialem. Gdyby nie wpis Sylwi to bymnie przeczytal. Ale praca po 15 godzin, chodze jak zamulony, od czwartku rana oddechne w koncu z ulga.
Co do chleba masz racje ,minie szal, wroci do normy

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #31207 przez jagoda
Replied by jagoda on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Dziś robiłam zakupy w hipermarkecie a tam cała półka produktów bezglutenowych! :ohmy: Nie wiedziałam, że tyle ludzi u nas jest uczulonych na gluten, że aż trzeba wydzielać dla nich odrębne półki.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #31209 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie

Dziś robiłam zakupy w hipermarkecie a tam cała półka produktów bezglutenowych! :ohmy: Nie wiedziałam, że tyle ludzi u nas jest uczulonych na gluten, że aż trzeba wydzielać dla nich odrębne półki.

Jagoda, a moze my juz tez uczuleni? Trzeba sie przebadac :woohoo:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #32712 przez TeresaD45
Replied by TeresaD45 on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Witam, wszystkim którzy od lat borykają się problemem zbędnych kilogramów. Dieta bezglutenowa jest dobra ale nie jest rozwiązaniem dla ludzi z nawagą. Została ona stworzona dla ludzi którzy cierpią na celiakię bądź nadwrażliwość na gluten, a nie jako sposób na smukle i piękne ciało. Najważniejsze to aby wiedzieć jak się należy właściwie odżywiać i dbać o regularny wysiłek fizyczny od to :D Dlatego polecam wczasy odchudzające nad morzem - Primavera-Jastrzębia Góra. Posiadają bogatą ofertę - wczasy dla par, przyjaciół itp. w korzystnych cenach. Poza tym oprócz specjalnie przygotowanego, zbilansowanego jadłospisu w ofercie jest bogata gama ciekawych zajęć - w tym ćwiczenia na plaży, poza tym cały czas uczestnicy są pod opieką fachowców, którzy służą im radami. Sama kilka miesięcy temu skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, polecam !!!

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #32926 przez Selena
Replied by Selena on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Wczasy odchudzające, fajna sprawa:) ale nie każdego stać na taki luksus. Ja niestety muszę pilnować się, żeby po nic z glutenem nie sięgać i przyznam się, że nie jest łatwo. Tyle dobrze, że mam pod ręką Ale Zielony Sklep w Białym Stoku i dwa kroki od domu mogę kupić mnóstwo rzeczy, które mi nie zaszkodzą. Niestety w moim przypadku bułeczki takie normalne odpadają:(

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena