× Diety

dieta bezglutenowa na odchudzanie

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #26095 przez kamilka
Replied by kamilka on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Oj, coś słabo to tłumaczą pod podanym przez ciebie linkiem. Ale z tego co poczytałam w sieci i co mówiła mi kuzynka rozumiałam, że przy biorezonansie komputer podpowie czy jakiś określony produkt nam służy czy nie. Jej np. komputer powiedział, że soja jej nie służy, ale to nie oznacza, że ma wyeliminować strączkowe. I jeszcze przyniosła butelkę kupionej oliwy i komputer powiedział, żeby ją odstawiła. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #26099 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
No, to ja to zrozumiałam, że jak ta soja nie służy, to na jakiś czas tą właśnie soję odstawiają a nie wszystkie strączkowe. Potem znowu sprawdzają za jakiś czas. Odchudzanie nie jest treścią tej terapii, ale czasami skutkiem ubocznym, dlatego o tym piszę.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #26105 przez anka
Replied by anka on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Stobejczyk, jako chyba jedyna na tym forum zetknęłaś się z biorezonansem. A możesz powiedzieć ile taka przyjemność kosztuje, np. za godzinny seans?

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #26109 przez doraste
Replied by doraste on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
A ja czytałam gdzieś, że cały ten biorezonans to szarlataneria i efektem jest tylko drenaż kieszeni. :(

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #26119 przez jagoda
Replied by jagoda on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Niektórzy tak mówia o wszystkich metodach niekonwencjonalnych. ;)

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #26426 przez Lidwina
Replied by Lidwina on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
Ja też się zetknęłam. Moja ciocia płaciła za diagnozę 300 zł i potem za każda godzinę terapii chyba po 70 zł. Była 10 razy. Bardzo się potem dobrze czuła. Ja ja odbierałam jakby ubyło jej ze 20 lat.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #26445 przez kamilka
Replied by kamilka on topic dieta bezglutenowa na odchudzanie
To chyba twoja ciocia miała inny biorezonans niż moja kuzynka. Bo z tego co mi tłumaczyła to tam chodziło nie tyle o samo leczenie co o diagnozę i wskazanie co służy a co nie. I ponoć w jej przypadku komputer wskazał poprawnie co jej dolega, a lekarze nie umieli się dogadać co do diagnozy, bo latała od jednego do drugiego i albo każdy stawiał inną diagnozę albo wręcz jej mówili, że jest zdrowa jak ryba (czytaj hipochondryczka). ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena