× Diety

Świąteczne obżarstwo

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #27884 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Świąteczne obżarstwo
Nie rozumiem dziewczyny dlaczego najpierw objadacie się tak, a potem narzekacie. A jeśli już przesadziłyście to radzę odstawić wszystko co słodkie i tłuste a zjeść miskę sałatki z goryczką np z cykorii i idealnie z mniszkiem. Ewentualnie jakieś ziółka typu mieta czy dziurawiec, oczywiście niesłodzone.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #37682 przez Robina
Replied by Robina on topic Świąteczne obżarstwo
Już niedługo kolejne święta i znów porcja jedzenia przez 3 dni... Chyba juz czas zacząć przygotowywać żołądek i podkręcić dietę :)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #37828 przez HANTAL
Replied by HANTAL on topic Świąteczne obżarstwo
święta to jest taki okres raz w roku gdzie naprawdę przez te 2-3 dni można sobie spokojnie pozwolić na podjedzenie więcej :) przecież potem to chwila moment żeby to spalić nawet podczas sprzątania.

Może nie jestem idealna, mam wiele zalet, ale i wad sporo
Jedni lekceważą, drudzy przykład ze mnie biorą
Na co dzień jestem wesoła
Lecz przychodzą i dni, kiedy mam doła ..
Lubię marzyć, bo marzenia czasem się spełniają
To one często siły i odwagi mi dodają.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #37851 przez jagna
Replied by jagna on topic Świąteczne obżarstwo
Ja specjalnie nie obżeram się ale jakoś nie służą mi te świąteczne ciasta. I zastanawiam się czy to oznaka starzenia się czy po prostu odzwyczaiłam się od takich smakołyków, bo na codzień ich nie jadam. :unsure: A wy jak znosicie extra dawkę słodkości?

Jagna

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #37854 przez irkagor
Jagna, może powinnaś wspomóc wątrobę np. ostropestem? Ja nie mam takiego problemu, ale nie przesadzam z jedzeniem i aktywnie spędzam wolny czas. Oczywiście w święta trochę też leniuchuję, ale zawsze jest też spacer.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #37855 przez jagna
Replied by jagna on topic Świąteczne obżarstwo
Irka, ja też nie obżeram się i nie spędzam świąt na kanapie. Tyle, że skubnę a to makowca, a to pierniczka czy serniczka i już odpycha mnie od jedzenia i czuję się cieżko. Mówisz ostropest? Ale nie dostanę go przecież w święta.

Jagna

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #37861 przez irkagor
No tak, trochę makowca, trochę pierniczka, trochę serniczka :laugh: A do tego trochę bigosiku, trochę pierogów ... I stąd biorą się problemy. Na przyszłość przed taką wyżerką zaopatrz sie w ziółka wątrobowe.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena