× Diety

Świąteczne obżarstwo

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25609 przez milena
Świąteczne obżarstwo was created by milena
Też tak macie, że co roku obiecujecie sobie, że od następnego roku koniec ze świątecznym obżarstwem, że nie będziecie tyle piec itp a potem jest jak zwykle i zaraz po świętach brakuje dziurek w pasku? :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25611 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Świąteczne obżarstwo
Oj, to chyba nie do pokonania, taka nasza tradycja. :woohoo:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25614 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic Świąteczne obżarstwo
Nie tradycja tylko brak dyscypliny. Zapisz sobie na kartce ile świątecznego jedzenia przygotowałaś a ile wystarczyłoby i kartkę schowaj do przyszłego roku.I zajrzyj do niej przed świątecznymi zakupami i zaplanuj jak trzeba. Naprawdę to bez sensu obżerać się na siłę, bo święta, nie dość że niezdrowe to w dodatku kosztuje. A zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na prezent dla siebie. :)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #27807 przez milena
Replied by milena on topic Świąteczne obżarstwo
Dusia, wzięłam sobie do serca twoje słowa i te święta będą skromne, a nawet bardzo skromne. Ale chyba na wszelki wypadek wrzucę jakiś zapas ciasta do zamrażalnika. ;)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #27810 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Świąteczne obżarstwo
Daj znać po świętach czy starczyło jedzenia. Ja w tym roku też zdecydowanie ograniczam wypieki, a przynajmniej taki mam zamiar. Pogoda ma być piękna więc planuję te święta wykorzystać aktywniej kosztem świątecznego obżarstwa. Mam nadzieję, że się uda. :)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #27815 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Świąteczne obżarstwo
A zauważyłyście, że problem ze świątecznym obżarstwem lezy w ciastach? Śniadanie owszem, bardziej obfite niż zwykle ale bez przesady. Obiad jak obiad, kolacja to samo. To co najgorsze to te ciasta po śniadaniu, obiedzie, kolacji i jeszcze na podwieczorek ekstra. :ohmy: Wystarczy więc ograniczyć ciasta i nie będzie obżarstwa.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #27820 przez nata
Replied by nata on topic Świąteczne obżarstwo
Popieram! Koniec z obżarstwem!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena