× Diety

Luteina na wzrok

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24604 przez telistu
Replied by telistu on topic Luteina na wzrok
:laugh: :laugh:
Mnie tam nie rusza , jak oceniają , mój wiek :laugh:
Wiek , to jest liczba
A to co w nas , to dopiero wiek
U mnie to tak na oko 25 lat :laugh:

Ja tez dziewczynki , znowu biorę się za sok , przez lato wcale nie piałam , poza wspomnianą woda z cytryną i miodem , to jest moja codzienna herbata , do wszystkiego.
Herbaty pije tylko oryginalne zielone i traktuję je , jak używkę :laugh:
A pijecie kawkę , ja odstawiam ...i wracam a- pjać :laugh: do picia , mam do niej słabość ..ale i słabe kości , a cytryna tez wzmacnia kości , ona wszystko wzmacnia
A wyczytałam , że limonka , ma więcej wit C :woohoo:
I bądź tu mądry..

Basieńka pozdrawia
\"Są takie dni, kiedy i makijaż nie pomoże\"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24605 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Luteina na wzrok

Brawo ! To u mnie tez bedzie gdzies kolo tego :)
A ja odstawilem kawe i wytrzymuje, jak kiedys z papierosami, juz nie wroce.
Limonka i witamina C...?
Pewnie za malo jest sprzedawana i trzeba cos dorzucic ciekawego..?
Juz tyle ile jest w cytrynie "C" to mozemny juz wiecej nie szukac w limonce.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #24606 przez meg
Replied by meg on topic Luteina na wzrok

:laugh: :laugh:
Mnie tam nie rusza , jak oceniają , mój wiek :laugh:
Wiek , to jest liczba

Ja tez dziewczynki , znowu biorę się za sok , przez lato wcale nie piałam , poza wspomnianą woda z cytryną i miodem , to jest moja codzienna herbata , do wszystkiego.
Herbaty pije tylko oryginalne zielone i traktuję je , jak używkę :laugh:
A pijecie kawkę , ja odstawiam ...i wracam a- pjać :laugh: do picia , mam do niej słabość ..ale i słabe kości , a cytryna tez wzmacnia kości , ona wszystko wzmacnia
A wyczytałam , że limonka , ma więcej wit C :woohoo:
I bądź tu mądry..

Widzę, że jesteś moje alter ego. Wszystko jakbym ja sama pisała. :woohoo: Tylko 2 małe kawy pijam, mimo że kości też mam słabe. Nawet skłonność do alergii też mam. Zaćmy póki co nie mam, ale mam ślepotę zmierzchową z niewiadomych powodów, a to prawie jak zaćma.Hmm ... Podobno każdy osobnik ma swoją kopię. Może więc też powinnam przeprowadzić kurację sokiem z cytryny? Na razie pijam tylko wodę z miodem i cytryną. Sprawdzę limonkę, ale cytryny jednak dostępniejsze. ;)
PS. Zielonej herbaty nie traktuje jako używki tylko codzienny napój, więc jednak jakaś różnica jest. ;)

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24643 przez telistu
:woohoo: ,
Meg ..to i bratnią dusze znalazłam , ...szkoda że nie w realu, bardzo się ciesze , :cheer: teraz takie czasy , że wirtualnie jesteśmy sobie bliżsi i dobrze
Moja zielona używka " Yunnan Silver Tips " ..potrafi super dać odlot i cudownie działa na krążenie , trawienie :laugh: po godz , jestem głodna :P
Zdradź nazwę swojej zielonej
A piliście Yerba Mate ..na mnie nie robi wrażenie , pewno nie umiem jej odpowiednio parzyć , no i nie mam naczynka odpowiedniego

Roch , masz rację , ja też już od dawna , dawna nie palę

Basieńka pozdrawia

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24652 przez emilly
Replied by emilly on topic Luteina na wzrok
Telistu, jesteś pewna, że przesiadywanie długo przed komputerem przyspiesza zaćmę? Wiem, że męczy wzrok i może prowadzić do krótkowzroczności ale o zaćmie nie słyszałam. Za to wiem, że słońce ma związek z zaćmą i dlatego trzeba nosić okulary przeciwsłoneczne.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24709 przez meg
Replied by meg on topic Luteina na wzrok

:woohoo: ,
Meg ..to i bratnią dusze znalazłam , ...szkoda że nie w realu, bardzo się ciesze , :cheer: teraz takie czasy , że wirtualnie jesteśmy sobie bliżsi i dobrze
Moja zielona używka " Yunnan Silver Tips " ..potrafi super dać odlot i cudownie działa na krążenie , trawienie :laugh: po godz , jestem głodna :P
Zdradź nazwę swojej zielonej
A piliście Yerba Mate ..na mnie nie robi wrażenie , pewno nie umiem jej odpowiednio parzyć , no i nie mam naczynka odpowiedniego

Muszę spróbować tych twoich srebrzystych koniuszków. Powinna mi smakować skoro smakuje mojej bratniej duszy. :laugh: Ja nie mam swojej ulubionej. Kiedyś mi smakowała bardzo zwykła zielona herbata Oscara (to taka z marketów ) ale od jakiegoś czasu jej nie ma więc sięgam po tę czy tamtą, ale żadna mnie nie powala na kolana. Ja tej zielonej herbaty pijam dużo, ale słabą więc chyba nie miałaby na mnie takiego wpływu jak na ciebie. Rano piję jedną czarną herbatę, ale tym razem bardzo mocną i ta stawia mnie rzeczywiście na nogi.
Yerba Mate próbowałam, ale szczerze mówiąc w ogóle mi nie smakuje. Biała z kolei jest dla mnie za delikatna. Yunnan Silver Tips kupujesz w necie czy stacjonarnym sklepie?

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24744 przez telistu
emilly
Tak , jestem pewna na 1000% sama to doświadczyłam , strasznego pogorszenia wzroku , zaćmę , to dorobiłam sobie zawodowo , a laptop , dobił ją jeszcze .
Teraz mam jedno oko zrobione , drugie , jest jako takie , i jak posiedzę troszkę w internecie , już się pogarsza wzrok , przecież patrzę i widzę co i jak...ale mówię tylko i wyłącznie o sobie

Meg herbaty kupuję w sklepiku " Kawa i herbata " u siebie na mieście , to pretensjonalne sklepy , co sprawdzają oryginalne herbaty , kawy , troszkę to droższe ..wiadomo , ale różnica jest ogromna , poza tym to jest na wagę , ....
Biała tez mi nie smakowała , natomiast czerwona ...jest super , modeluje figurę :laugh:
Ja od bardzo dawna nie pijam herbat pakowanych , a czarne , chyba najgorsze ..kupuje zioła owszem , w saszetkach
Podobno herbaty saszetkowe , to produkt zbierany z podłogi :blush:

Basieńka pozdrawia

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena