× Diety

wino na diecie

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #23909 przez raviola
Replied by raviola on topic O:wino na diecie

A sam alkohol chyba jednak tuczy, bo trochę kalorii ma.

A nie przyspiesza przemiany materii? Tak słyszałam. I wtedy bilans wyjdzie na zero albo prawie zero.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #23972 przez martyna
Replied by martyna on topic wino na diecie
Oj, to chyba źle słyszałaś. Ja wiem, że alkohol tuczy.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #25520 przez Burleska
Replied by Burleska on topic wino na diecie
ja uważam, że wino nie zaszkodzi :). Sama od kilku miesięcy przestrzegam racjonalnej diety i aktywnie ćwiczę. Oczywiście ograniczyłam spożycie alkoholu, ale 1-2 razy w tygodniu sięgam po lampkę lub dwie lampki wina. Waga i tak leci w dół. Poza tym wino ma dużo mniej kalorii niż piwo czy drinki. Dodatkowo wino jest zdrowe(głównie czerwone), bo zawiera flawonoidy które świetnie działają na układ sercowo-naczyniowy. Dowiedziałam się o tym od farmaceutek z mojej ulubionej, osiedlowej apteki. Jestem z Krakowa. A Wy?

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #25541 przez matylda
Replied by matylda on topic wino na diecie
W Krakowie byłam tylko na wycieczce z klasą. Ładne miasto ale podobno macie najbardziej zanieczyszczone powietrze, chyba najgorsze w Europie. :( Odczuwasz to? A co do wina, to zgadzam się, że lampka czerwonego wytrawnego nawet codziennie nie zaszkodzi diecie. Ale jak ma się skłonność do uzależnień to jednak nie polecam codziennego picia. ;)

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #26918 przez wjola
Replied by wjola on topic O:wino na diecie
Ja jestem na diecie i od czasu do czasu pozwalam sobie na lampkę wina:)Nie popadajmy w paranoję. Lampka czerwonego wina podobno ma zaledwie 80 kcal. Piję jedynie czerwone, wytrawne wino- najczęściej Tamayę Merlot dostępną w Domie Wina. do tej pory schudłam 5 kg przez 2 msc. Może to niewiele ale jestem zadowolona:)

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #27920 przez JaKasia
Replied by JaKasia on topic wino na diecie
Z tego co się orientuję szampan jest najmniej tuczący...ale właśnie największy problem to ssanie w brzuchu po alkoholu:)

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #27922 przez halina
Replied by halina on topic wino na diecie
Jesteś pewna z tym szampanem?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena