× Diety

Podjadanie

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24213 przez kinga
Replied by kinga on topic Podjadanie
Lenka, ale kubek zmiksowanego banana to 200 kalorii a taka sama ilość jabłka tylko 65 kalorii. I teraz pytanie jaka różnica w zapewnieniu sytości, czy co najmniej 3krotna? Wątpię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25447 przez olga
Replied by olga on topic Podjadanie
Słuchajcie, ostatnio przekonałam się jak podjadanie jest tuczące. Przez tydzień zajęta byłam gośćmi i nie miałam okazji podjadania. Główne posiłki jadłam jak zwykle, ale poza tym o suchym pysku i .... wszystko zaczęło ze mnie spadać tak schudłam. Nawet zegarek zrobił sie luźnawy. ;) A normalnie nie podjadam jakichś specjalnie tuczących przekąsek typu batony czy czekolada mleczna, tylko owoce, orzechy, gorzka czekolada, herbatniki. Ale nazbiera się trochę tych przekąsek w ciągu dnia. Czyli kto chce schudnąć, niech przestanie przede wszystkim podjadać.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25451 przez nata
Replied by nata on topic Podjadanie
Podjadanie to moja specjalność, niestety. :( I bywają batoniki, a czasami nawet - o zgrozo! - chipsy. Ale nie umiem pozbyć się tej przypadłości, podjadam najczęściej z nerwów. :(

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25465 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Podjadanie
Ja też o tym wiem ale to takie truuudne a te wszystkie przekąski są takie smaczne :unsure:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25480 przez kinga
Replied by kinga on topic Podjadanie
Ja podjadającym radzę skoncentrowac się na przyczynie podjadania. Bo podjadamy na ogół albo ze stresu, albo z nudów, rzadziej z przyzwyczajenia. I jak wyeliminuje się przyczynę to nie będzie problemu z podjadaniem.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25487 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Podjadanie

Ja podjadającym radzę skoncentrowac się na przyczynie podjadania. Bo podjadamy na ogół albo ze stresu, albo z nudów, rzadziej z przyzwyczajenia. I jak wyeliminuje się przyczynę to nie będzie problemu z podjadaniem.

Racja tylko gorzej z wyeliminowaniem problemu.
To walka między jednym a drugim...

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25490 przez olga
Replied by olga on topic Podjadanie
Jasmin, a może na jakiś czas tak zaplanowac zajęcia, żeby nie było czasu na podjadanie. :huh:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena