× Diety

Podjadanie

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #20729 przez ulka
Podjadanie was created by ulka
Dziewczyny, jestem w stanie wyegzekwować przestrzeganie każdej diety, ale nie umiem powstrzymać się przed podjadaniem między posiłkami. :( Wszędzie, w domu, w pracy, w samochodzie, w torebce mam jakieś drobne przekąski, czy to batonik czy orzeszki albo czekoladki. Też tak macie? A może któraś tak miała ale pozbyła się tego paskudnego zwyczaju? Co najlepiej się sprawdza, gdy silna wola szwankuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #20734 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O: Podjadanie
Czasem najgorzej jest przed okresem. Próbowałaś z jabłkami?

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #20740 przez weronika
Replied by weronika on topic O:Podjadanie
Ulka, sama sobie odpowiadasz. Jak wszędzie masz coś do podjadania to podjadasz. Każdy by tak robił. Po prostu nie kupuj takich rzeczy i jak nie będziesz miała pod ręką to nie będziesz podjadała. Proste?

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #20757 przez ulka
Replied by ulka on topic O:Podjadanie
Dobrze powiedzieć. Ja to robię bezwiednie. No i to podjadanie pomaga mi na nerwy i stres. ;)

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #20768 przez halina
Replied by halina on topic O:Podjadanie
Kupujesz i wszędzie rozkładasz bezwiednie? To chodź na zakupy z kartka i kupuj tylko to co na kartce, omijając szeroko regały ze słodyczami. A poza tym radzę ci zamienić batoniki czy czekoladki suszem owocowym. Da się podjadać, fruktoza doda energii a kaloryczność już nie taka.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #20780 przez ulka
Replied by ulka on topic O:Podjadanie
Macie rację dziewczyny. Ale gdzie dostać suszone jabłka? A co do zakupów to chodzę z kartką oczywiście, ale te batoniki itp kusza przy kasie, na stacji benzynowej, nawet na poczcie zetknęłam się z nimi. :( I to wtedy nie wytrzymuję.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #20794 przez kinga
Replied by kinga on topic O:Podjadanie
ulka napisał:

Macie rację dziewczyny. Ale gdzie dostać suszone jabłka?

W sklepach ze zdrową żywnością, a najlepiej samemu przygotować, Tyle tylko, że to powinny być kwaskowate jabłka, najlepiej antonówki, a tych już raczej nie ma. do suszu możesz dodać też morele, ale te już bardziej kaloryczne.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena