× Diety

dieta Dąbrowskiej

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4193 przez magda
Replied by magda on topic O:dieta Dąbrowskiej
Te 20 kg to chyba nie w trakcie jednego obozu? Czy te obozy są też dla zupełnie początkujących w jodze? Może napiszesz coś więcej? jest tu poniżej wątek o jodze (chyba w Sporty rekreacyjne)i są dziewczyny zainteresowane takim kursem więc może tam daj więcej informacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4199 przez karo7805
Replied by karo7805 on topic O:dieta Dąbrowskiej
ta dziewczyna , która tyle schudła, nie była ze mną na obozie ,tylko dołączyła na zajęcia w mojej szkole jogi -chodziła dwa razy w tygodniu regularnie i ograniczyła cukry i tłuszcze. Przez 6 roku tyle schudła-nadal ćwiczy regularnie i trzyma wagę-szczerze mówiąc nie wiem czy nadal trzyma dietę, ale myślę, że się pilnuje.
Obóz z tą dietą organizuję pierwszy raz mam nadzieję, że połączenie jogi , nordicwalkingu i diety Dąbrowskiej da wszystkim efekty. Niezbyt zdrowo jest zbyt szybko tracić wagę, organizm pamięta swoją wagę i niestety lubi do niej wracać;-( Dlatego taki intensywny obóz powinien być wstępem do dalszej pracy.
Szukajcie szkół jogi w swoich miastach-naprawdę zachęcam-nie obciąża stawów, (jeśli się mądrze ćwiczy i nauczyciel dobrze poprowadzi)-joga reguluje metabolizm , poprawia pracę jelit. Szczegółnie pozycje ze skrętem i skłony w przód.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4209 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:dieta Dąbrowskiej
A na obozy, które Wy organizujecie, przyjmujecie też całkiem początkujących, takich którzy chcieliby rozpocząć jogę pod okiem trenera? W mieście, w którym mieszkam nie ma żadnego kursu jogi i myślę, że dużo jest takich osób, które chciałyby rozpocząć ale nie wiedzą jak.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4212 przez karo7805
Tak, przyjeżdżajš osoby , które już ćwiczš,takie które poczštkujš i takie które nie były nigdy na zajęciach jogi.
Oddzielne sš grupy dla poczštkujšcych i już ćwiczšcych.
Można zaczšć od takiego obozu , a potem z ćwiczyć w domu -myœlę , że na poczštek lepiej z płyt czy kaset, potem można sięgać po ksišżki.
W jodze ważne sš szczegóły pracy w pozycji dlatego zaczynać lepiej u nauczyciela.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4221 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:dieta Dąbrowskiej
No właśnie, wiem że joga to nie jakieś tylko ćwiczenie i ważne jest dokładne wykonanie danej asany, no i przy tym odpowiednie oddychanie i koncentracja. Ja sama ćwicząc z książką, a nawet kasetą nie widzę swoich błędów i dlatego chcę rozpocząć pod okiem dobrego instruktora, np. na obozie, skoro w moim mieście nie ma instruktora. Możesz podać gdzie organizujecie te obozy albo link do strony, jeśli macie. Dziękuję.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4223 przez karo7805
zajrzyj na www.joga-plock.pl, jeśli nic Ci nie będzie pasowało , spróbuję polecić kilka szkół z którymi warto rozpocząć praktykę.
Pozdrawiam
Karolina

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4235 przez babcia
Replied by babcia on topic O:dieta Dąbrowskiej
A wyjazdów z jogą dla dzieci nie przewidujecie? Mam 12-letnią wnuczkę, która już od 2 lat męczy nas, że chce uprawiać joge a nie zetknęliśmy się z żadnym kursem jogi dla dzieci. Czy pannica w tym wieku może uczęszczać na kursy jogi dla dorosłych? Chodzi mi o to czy będzie nadązać za dorosłymi. Pytam, bo kiedyś zapisałam 9-letniego syna na kurs narciarski dla dorosłych (nie było akurat dla dzieci) i to była strata i czasu i pieniędzy i entuzjazmu młodego człowieka. Instruktor lekceważył dziecko (ale jego pieniędzy już nie B) ), koncentrował się na dorosłych i zanim mały wdrapał się pod górkę już tłumaczył następne ćwiczenie.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena