× Diety

dieta Dąbrowskiej

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4239 przez karo7805
Replied by karo7805 on topic O:dieta Dąbrowskiej
Osobiście uważam, że dzieci nie powinny ćwiczyć z dorosłymi, bo to może zniszczyć zapał do jogi. Mam jedną 14 latkę na grupie dla dorosłych, ale ona jest wyjątkowo świadoma i myślę,że dosyć "dojrzała" ;-) no ale u dziewcząt to trochę szybciej przychodzi.
Z 12 latkiem można już zaczynać prowadzić prawdziwą jogę (nie w formie zabawy), ale można też jeszcze urozmaicać zajęcia zabawą. Wszystko zależy indywidualnie od dziecka. Obozów dla dzieci jeszcze nie organizujemy, mamy w Płocku regularne zajęcia i w wakacje miesiąc darmowy 1 x tyg "na trawie".
Moja koleżanka coś organizowała wyjazdowego, ale nie wiem jaką grupę wiekową dokładnie. Proszę spróbować na ogólnopolskim portalu jogicznym-www.joga-joga.pl
Tam są ogłoszenia różnych szkół jogi, informacje o wyjazdach, wizytówki z odnośnikami do stron,można szukać wg. miast.
Lub na stronach Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara-www.joga.org.pl
Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4242 przez babcia
Replied by babcia on topic O:dieta Dąbrowskiej
Dziękuję serdecznie Karolino. Już biegnę na te strony. Moja wnuczka też jest nad wiek dojrzała. Od 3 lat ćwiczy kung-fu i miałam okazję oglądać ją na treningu, jest bardzo skupiona i skoncentrowana. Myślę, że dojrzała już do jogi i coś dla niej znajdę. :)

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4244 przez karo7805
Powodzenia ;-)

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #4941 przez karo7805
Dzieńdoberek,
jestem już po wczasach z dietą dr. Dąbrowskiej-ciekawy wynalazek;-)
Niektóre osoby schudły 3-4 kg w tydzień (nie wiem jak z jojo)-to często zależy do jakiej diety i trybu życia się wraca.
Wygodne w decie jest to , że można dużo jeść , ale tylko rzeczy dozwolone w odpowiedniej kolejnośći. Bardzo dużo pora, czosnku, soku z buraka, marchwi itp dozwolone sa tylko 3 owoce kiwi, grejfrut i jabłko;-) Niestety wydaje się być trochę monotonna i trudna do przeprowadzenia w domu. Niewątpliwym + jest zdrowotny aspekt-zdecydowanie oczyszc\ająca, zbija cholesterol i ciśnienie, poprawia się cera itp .
Bardziej bym ją teraz potraktowała jako zdrowotno-oczyszczającą niż odchudzającą.
Nadal twierdze , że do schudnięcia potrzebny jest sport i rozsądne jedzenie;-)
Powodzenia;-)))

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #4951 przez meg
Replied by meg on topic O:dieta Dąbrowskiej
Z tego co czytałam o tej diecie wynikało, że to głównie warzywa i owoce, a tu z owoców tylko kiwi, grejpfrut i jabłko.:S Kiwi i grejpfrut mają jakieś właściwości odchudzające, może więc dlatego? Oczyszczająca pewnie jest, ale jeśli trudna do kontynuacji w domu, to raczej jo-jo gwarantowane.:(

• kiki
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6755 przez kiki
Replied by kiki on topic O:dieta Dąbrowskiej
Witam , byłam w lipcu na turnusie 7 dniowym z dietą warzywno-owocową Ewy Dąbrowskiej rewelacja !!! Polecam efektu jojo nie ma jestem o 1000% spokojniejsza, mój organizm się wyregulował. Jest grudzień a ja już tęsknię za kolejnym wyjazdem oczyszczającym (w domu nie mam tak silnej woli aby wytrwac dłużej niż 1 dzien )
Szczerze wszystkim polecam tą dietę

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6761 przez meg
Replied by meg on topic O:dieta Dąbrowskiej
Czyli wystarcza tydzień tej diety raz na rok? Potem odpuszczamy, bo brak dyscypliny i nie ma jojo?:unsure:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena