× Diety

dieta Dąbrowskiej

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2004 przez kinga
dieta Dąbrowskiej was created by kinga
A o diecie Dąbrowskiej słyszałyście? Macie jakieś zdanie o niej? Moja sąsiadka jest na tej diecie od kilku tygodni i bardzo mi poleca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2010 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta Dąbrowskiej
a na czym ona polega? Byłam na stronie Dąbrowskiej ale tam nie ma nic o samej diecie, można tylko kupić jej książki:(

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2029 przez kinga
Replied by kinga on topic O:dieta Dąbrowskiej
To głównie surówkowo-warzywna, ogranicza się skrobię, tłuszcze zwierzęce, sól, używki. Moja sąsiadka była na wczasach odchudzających, gdzie serwowaną tą dietę.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2032 przez meg
Replied by meg on topic O:dieta Dąbrowskiej
Coś mi to wygląda na dietę wymyśloną ponad 100 lat temu przez szwajcarskiego lekarza-naturystę, niejakiego Bircher Benera. Też leczył nią pacjentów w swojej klinice.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2043 przez julka
Replied by julka on topic O:dieta Dąbrowskiej
Słyszałam o kilku innych podobnych dietach. Wygląda, że wszystkie opierają się na jednym sprawdzonym schemacie (w tym przypadku na diecie Bircher Benera), no bo ileż diet można wymyśleć?B) Lepiej nie przejmować się nimi i wsłuchiwać się w to co nam podpowiada organizm. Tak mówi moja babcia i chyba ma rację.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #2049 przez norcia
Replied by norcia on topic O:dieta Dąbrowskiej
No właśnie, wszystko już było; najpierw był Atkins a po nim Kwaśniewski, byli Diamondowie a ich dietę zapożyczyła niejaka Maja Błaszczyszyn (pamiętacie ten szał?), był Bircher Benner a teraz Dąbrowska. Też radzę nie przejmować się dietami-cud tylko ogólnie zdrowo się odżywiać.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #4191 przez karo7805
Replied by karo7805 on topic O:dieta Dąbrowskiej
Witajcie,
Jestem nauczycielem jogi z Płocka, do tej pory niewiele wiedziałam na temat diet , bo na szczęście nie mam problemów z wagą ,natoiast przychodzą do mnie klientki które miewają-w tym roku za ich sugestią organizuję wczasy z jogą i właśnie z dietą owocowo-warzywną Ewy Dąbrowskiej-w ośrodku , który już od kilku lat organizuje wczasy odchudzające.
Podobno efekty sa dobre-napiszę jak wrócimy;-)
Moje zdanie jest takie , że jak się ma tendencję do tycia to trzeba cały czas uważać na niektóre produkty i pokochać ćwiczewnia. Wybór ćwiczeń jest ogromny , więc można znaleźć coś zgodnego z temperamentem.Joga wbrew pozorom też może pomóc w redukcji wagi, nie trzeba skakać po stepie i wykonywać jakąś katorżniczą pracę.Jedna kobieta u mnie schudła 20 kg (podobno przy okazji)-bo przyszła z inną intencją.
Próbujcie różnych aktywności te które sprawiają przyjemność trzeba uprawiać, trzymać dietę-niekoniecznie drastyczną ;-) te są dobre na początek żeby ruszyć z odchudzaniem.
Powodzenia

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena