× Diety

suplement diety - odchudzanie

• Angielka
  • Gość
  • Gość
8 lata 4 miesiąc temu #21902 przez Angielka
Replied by Angielka on topic O:suplement diety - odchudzanie
Tak zgadzam się z opinią powyżej - suplementy są uzupełnieniem, wspomagają tylko proces odchudzania.

Osobiście polecam suplementy oparte na ekstrakcie z zielonej herbaty lub innych naturalnych składnikach, a także witaminy dzięki którym będzie nam się chciało trenować i ćwiczyć. Polecam OMEGA 3 od Olimp a także cała zieloną linię - twoje-odzywki.pl/zielona_linia_olimp_labs-c-20-20

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22266 przez blu_marine
Replied by blu_marine on topic O:suplement diety - odchudzanie
Też się zgadzam, że żadnym suplementem nie można zastąpić diety ani ćwiczeń. Ale można przyspieszyć odchudzanie. Wiem to po sobie. Gdzieś na blogu znalazłam recenzję tego preparatu vitalab.pl/348,slimette i skusiłam się, choć wcześniej dość scpetycznie podchodziłam do tego. Aż sama się zdziwiłam, jak po miesiącu schudłam 6 kilo. I to było tak, że wcale nie musiałam stosować drastycznych diet, bo po tym suplemencie wcale nie byłam szczególnie głodna. Jadłam mniej i chudłam. Oto cały sekret. Polecam naprawdę, bo sprawdzone nie tylko przeze mnie.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22296 przez jagna
Replied by jagna on topic O:suplement diety - odchudzanie
Bzdura, że schudnie się po tych tabletkach. Preparat ten może wspomagać odchudzanie, o ile jednocześnie ćwiczy się i zmieni sposób odżywiania, tak jak sugeruje Harmonia w poście wyżej. A gadanie, że w miesiąc schudnie się 6 kg po tabletkach to czysty marketing, schudnie owszem, ale portfel. ;)

Jagna

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22298 przez blu_marine
Replied by blu_marine on topic O:suplement diety - odchudzanie
jagna napisał:

Bzdura, że schudnie się po tych tabletkach. Preparat ten może wspomagać odchudzanie, o ile jednocześnie ćwiczy się i zmieni sposób odżywiania, tak jak sugeruje Harmonia w poście wyżej. A gadanie, że w miesiąc schudnie się 6 kg po tabletkach to czysty marketing, schudnie owszem, ale portfel. ;)

Ale ja przecież nie napisałam, że jadłam te tabletki i siedziałam na tyłku i schudłam bez niczego. Napisałam, że nie musiałam stosować drastycznych głodówek, co nie oznacza że jadłam jak dawniej. Ograniczyłam tylko słodycze oraz wszystko co smażone, a porcje były mniejsze - dlatego że tabletki mi w tym pomogły. Napisałam że tabletkami przyspieszyłam odchudzanie, a nie schudłam tylko dzięki nim....

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22308 przez jagna
Replied by jagna on topic O:suplement diety - odchudzanie
No tak, zmieniłaś dietę i zaczęłaś się ruszać i schudłaś i nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli odstawiłaś słodycze to zastopowałaś skoki insuliny i w efekcie nie ciągnęło cię już do podjadania. I żadne ekstrakty z zielonej herbaty czy jakichś jagód nie miały z tym nic wspólnego. Ale wiadomo, że wiara czyni cuda więc może twoja wiara w te tabletki sprawiła, że łatwiej było ci się zdyscyplinować? :S

Jagna

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22326 przez bakoma
Replied by bakoma on topic O:suplement diety - odchudzanie
a kojarzycie może stewia? Wyczytałam na fanpagu tast.pl że to świetne zamiast cukru i lepsze niż słodzik. Prawda to?

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22335 przez norcia
Replied by norcia on topic O:suplement diety - odchudzanie
Zastępuje cukier, ale od tego nie schudniesz. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena