× Diety

suplement diety - odchudzanie

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #22355 przez blu_marine
Replied by blu_marine on topic O:suplement diety - odchudzanie
jagna napisał:

No tak, zmieniłaś dietę i zaczęłaś się ruszać i schudłaś i nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli odstawiłaś słodycze to zastopowałaś skoki insuliny i w efekcie nie ciągnęło cię już do podjadania. I żadne ekstrakty z zielonej herbaty czy jakichś jagód nie miały z tym nic wspólnego. Ale wiadomo, że wiara czyni cuda więc może twoja wiara w te tabletki sprawiła, że łatwiej było ci się zdyscyplinować? :S

No jakoś nie wydaje mi się, że to tylko kwestia zmiany mojego stylu życia, bo wcześniej też tak próbowałam i jakoś efektów takich nie mogła osiągnąć. więc mimo wszystko coś w tych tabletkach być musi. Ale to tylko moje zdanie :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #22364 przez jagna
Replied by jagna on topic O:suplement diety - odchudzanie
Ale jak pisałam, wiara czyni cuda. Wszystko podobno ma początek w głowie, więc jak mentalnie nastawisz się, że tabletka pomoże ci w odchudzaniu i uwierzysz w to, to i pojawi się entuzjazm i mobilizacja do zmiany odżywiania. A jak zobaczysz już pierwsze efekty to będzie cię to bardziej mobilizować. Ale jeśli porzucisz zmiany to jojo murowane.

Jagna

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #22436 przez Harmonia
Replied by Harmonia on topic O:suplement diety - odchudzanie
Zgadzam się po części z wypowiedzią powyżej. Oczywiście wszystko siedzi w głowie, nie chodzi tylko o odchudzanie, ale o całe nasze życie, to jak wygląda. Racja, wiara to początek, ale za wiarą musi podążać czyn. Mówiąc, że preparaty (mam na myśli dobre, naturalne preparaty) to tylko placebo i że tylko przez to szybciej traci się na wadze, bo myśli się, że pomagają, równie dobrze można wysnuć stwierdzenie, że aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta pomagają tylko dlatego, bo tak się właśnie myśli. Oczywiście tak nie jest. Myślenie i zmiana nastawienia to początek, za tym idzie czyn, czyli dieta, trening i suplementacja.
Naturalne preparaty typu garcinia, czy inne takie które wyżej wspominała koleżanka wspomagają proces odchudzania zmniejszając syntezę kwasów tłuszczowych, przyspieszając metabolizm, zwiększając ciepłotę ciała (podczas ćwiczeń fizycznych), regulując poziom glukozy we krwi, oczyszczając organizm z toksyn itp. Przez to efekty kuracji mogą naprawdę zaskakiwać, oczywiście pozytywnie :)

Ajurweda matką medycyny

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #22626 przez blu_marine
Replied by blu_marine on topic O:suplement diety - odchudzanie
jagna napisał:

Ale jak pisałam, wiara czyni cuda. Wszystko podobno ma początek w głowie, więc jak mentalnie nastawisz się, że tabletka pomoże ci w odchudzaniu i uwierzysz w to, to i pojawi się entuzjazm i mobilizacja do zmiany odżywiania. A jak zobaczysz już pierwsze efekty to będzie cię to bardziej mobilizować. Ale jeśli porzucisz zmiany to jojo murowane.

Zupełnie nie rozumiem... Skoro wszystko ma początek w głowie, to do nastawienia się na odchudzanie wcale tabletka mi nie jest potrzebna. A przecież pisałam wcześniej, że tak już próbowałam się odchudzać i nic z tego nie wyszło. Chodziłam głodna, wściekła i w ogóle.Owszem, trzeba mieć motywację bo nic z tego nie będzie. Ale motywacja nie sprawi, że nie będziesz głodna... Ja łykałam tabletki i faktycznie czułam, że mój apetyt jest ograniczony.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena