× Diety

suplement diety - odchudzanie

Więcej
9 lata 6 dni temu #20007 przez beata33
suplement diety - odchudzanie was created by beata33
Od trzech lat chcę schudnąć a od roku uprawiam fitness chcę kupić suplement diety ale w ogóle się na tym nie znam. Przeglądałam różne sklepy i znalazłam Fit Effect co o tym myślicie? Czy to dobry wybór?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Elunia222
  • Gość
  • Gość
8 lata 11 miesiąc temu #20147 przez Elunia222
Replied by Elunia222 on topic O:suplement diety - odchudzanie
Szczerze powiem to nie znam tego produktu, ale jeżeli chodzi o odchudzanie to bardzo pomógł mi Sunrise :) Produkt ten ma wiele składników, które działają nie tylko na odchudzanie, ale też ogólnie poprawia nasz stan zdrowia:) Więcej informacji do poczytania na a do tego twojadrogasukcesu.pl.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #21657 przez kreolka
Replied by kreolka on topic O:suplement diety - odchudzanie
Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj, czy któraś z Was stosowała supresanty podczas diety? Od początku roku stosuję dietę, ale rozciągnięty po świętach żołądek wciąż domaga się jedzenia ;-) Dlatego poczytałam o różnych supresantach i zastanawiam się czy one działają, bo wyglądają całkiem ciekawie...?

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #21694 przez halina
Replied by halina on topic O:suplement diety - odchudzanie
Ja tam nie wierzę w żadne tego typu środki. Moja znajoma kiedyś stosowała różne i w efekcie bardzo poważnie się rozchorowała. Ostrożnie więc.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #21784 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:suplement diety - odchudzanie
A co jej się stało? Mów bo ja od czasu do czasu biorę coś wspomagającego.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #21789 przez halina
Replied by halina on topic O:suplement diety - odchudzanie
Nie wiem dokładnie co jej się stało, bo nigdy nie chciała na ten temat mówić, ale bardzo schudła, zrobił się z niej dosłownie szkielet i nie mogła już utyć. Do tego wyniszczona cera, włosy itd. Coś się porobiło. Nie wiem co zażywała i czy dokładnie zgodnie z instrukcją, wiem tylko, że to były jakieś "cudowne" środki wspomagające odchudzanie.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #21837 przez Harmonia
Replied by Harmonia on topic O:suplement diety - odchudzanie
Odnośnie kwestii odchudzania. Po pierwsze, żaden, nawet najlepszy i najdroższy suplement nie pomoże, jeśli kuracja odchudzająca nie będzie oparta na dobrze zbilansowanej, zdrowej diecie oraz regularnym wysiłku fizyczny (bieganie, rower, siłownia, aerobik itp.). Suplementy WSPOMAGAJĄ proces odchudzania, NIE odchudzają same w sobie. Nie spodziewajcie się efektów tylko po samym spożywaniu, powiem więcej jeśli już będą, mogą być negatywne. Preparaty wspomagające odchudzanie są ściśle skorelowane z dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi tzn. zwiększają ciepłotę ciała (podczas treningu szybciej tracimy kalorie), wspomagają przemianę materii, zmniejszają apetyt, spowalniają syntezę kwasów tłuszczowych. Mówiąc krótko, bez diety i ruchu zakup suplementów jest jedynie stratą pieniędzy:)
Jeżeli jednak zabierzemy się za temat poważnie, ułożymy sobie odpowiednią dietę (najlepiej zasięgnąć porady dobrego dietetyka), do której będziemy się stosować oraz rozpoczniemy regularny trening, suplementy zwiększą efektywność odchudzania nawet kilkakrotnie.
Jeszcze kilka słów odnośnie samych suplementów. Wybierajcie te NATURALNE! Nie zaś syntetyki. Organizm ludzki źle reaguje na substancje, które nie są pochodzenia naturalnego. Przeważnie są słabiej wchłaniane (albo w ogóle), często są traktowane jako toksyna, mogą odkładać się w organizmie, który nie potrafi sobie poradzić z obca mu substancją i powodować różne powikłania zdrowotne. Suplementy syntetyczne przeważnie są odseparowanymi laboratoryjnie substancjami, które w naturze występuję w towarzystwie innych wspomagających ich wchłanianie (np. witamina C potrzebuje bioflawonoidów by organizm odpowiednio ją potraktował). Jeżeli tych substancji nie ma w preparacie, niestety albo zostanie on wydalony z organizmu, albo taka substancja zacznie kraść naszemu organizmowi takowe substancje by taki suplement został odpowiednio przyswojony.
Zatem NATURA nie zaś SYNTETYK :)
Osobiście polecam preparat Garcinia Plus, jest naturalny, to znaczy bezpieczny i skuteczny (jeśli oczywiście odpowiednio się go stosuje). Więcej info znajdziecie na stronie mojego znajomego, przy okazji ma promocję na ten specyfik (oj taka mała reklama;])
a-ajurweda.pl

Pozdrawiam i życzę sukcesów w utracie zbędnych kalorii:)

Ajurweda matką medycyny

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena