× Diety

diety - jak długo?

• brownie
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 10 miesiąc temu #19795 przez brownie
diety - jak długo? was created by brownie
Mam pytanie odnośnie czasu trwania diet. Czy jest jakaś zdrowa dieta "na zawsze", czy też wszystkie są na jakiś czas do uzyskania zamierzonych efektów i potem przechodzi się na zwykłą? Jeśli wraca się do zwykłej to np.przy odchudzających jest wtedy efekt jojo a jak nie przejdzie się na zwykłą dietę to występują braki składników odżywczych. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19801 przez jagna
Replied by jagna on topic O:diety - jak długo?
Chodzi ci o diety odchudzające? Wydaje mi się, że wszystkie są niedoborowe czyli nie można na nich być non stop i oczywiście po zakończeniu odzyskujesz to co utraciłaś w czasie diety. :(

Jagna

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19804 przez Julia
Replied by Julia on topic O:diety - jak długo?
Prawdziwa dieta, to tak naprawdę zmiana nawyków i mentalności żywieniowej. BY miała skutki, należy się jej trzymać. Odstaw diety cud - 3 miesiace. 16 kg. To jest nie zdrowe i jest kompletna bzdurą, tu na 100 % bedzie efekt jojo. Chesz zrzucić, jedz mniej, o stałych porach , ruszaj się dla zdrowia. Słuchaj organizmu, on ci sam powie czego potrzebuje. Należy sie jednak nauczyc tego. Masz ochotę na czekoladkę, zjedz ją. Nie cała tabliczkę, ale kostkę, dwie. Jedz owoce, jedz co najmniej 5 posiłków dziennie, małe porcje o stałych godzinach , zobaczysz zamienisz swoj organizm z spalarnie tłuszczu. To jest powolny stan, bo zanim sobie wyprtacujesz cos takiego, to potrwa ale sie nie poddawaj się. Systematyczność zaprocentuje. Można jeść wszystko ale rozsądnie Nie ma sensu się ograniczac, dietami , jest tyle smaków do odkrycia!!! Czerp z tego radość, a nie głoduj się

• brownie
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 10 miesiąc temu #19815 przez brownie
Replied by brownie on topic O:diety - jak długo?
Też tak mi się wydawało ale nie byłam na 100% pewna. A co myślisz o czasowej diecie szybko odchudzającej a potem przejść na odżywianie które proponujesz?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19821 przez Julia
hmmm szczerze ci powiem, ze wolałabym unikać tego typu diet. Duzy szok dla oragnizmu, ale jest to jakieś wyjście. Zazwyczaj organizm probuje nadrobic co stracil i po dietach masz wrażenie, ze jestes bardziej gloda, spożywasz wiecej uzupełniasz niedobory, organizm automatycznie magazynuje- efekt jojo. Zrzucić okresloną wage a potem jedynie utrzymać, no nie wiem czy by to wyszlo... Hmm nie sadzisz, ze ok- zrzucisz dajmy na to 6 kg bo nie będziesz jeść tego, tamtego etc, potem jesz mniej, ale to co dieta wykluczala- to automatycznie zaczniesz magazynować. Spróbuj;) ja wolę naturalnie, spokojnie.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19843 przez kinga
Replied by kinga on topic O:diety - jak długo?
Święta racja, Julio. Lepiej od razu przejść na zdrową docelową dietę i chudnąć wolniej ale trwale. No i w dodatku zdrowo. :)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19873 przez Julia
;) Pewnie! Trochę aktywności do tego i będziemy zawsze piekne i młode he he

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena