× Diety

dieta kapuściana

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10415 przez emil_ka
Replied by emil_ka on topic O:dieta kapuściana
Ha, ha ... i dlatego ja nigdy nie dowierzałam tabletkom.B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10430 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta kapuściana
Ale zupę kapuściano-warzywną możesz jeść.:laugh: Z włoską kapustą jest całkiem dobra.

• AGATA
  • Gość
  • Gość
10 lata 5 miesiąc temu #11554 przez AGATA
Replied by AGATA on topic O:dieta kapuściana
Kapusta - zjadajac 100kcal organizm na strawienie zuzywa 150 (nie mówie że dokładnie tyle ale chodzi o to że wiecej trzeba na trawienie i dlatego się chudnie.) A mam pytanie co do surówek z kapusta pekinska marchwia i ogórkiem kiszonym? tez działa tak samo jak zupa kapusciana?

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11558 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta kapuściana
Jeśli to na tym miałoby polegać, to znam kilka innych potraw niskokalorycznych a trudniejszych do strawienia. Bardziej już przekonuje mnie to co napisała Kowalik, czyli:

Wydaje mi się że pytanie jest zle zadane, w zupie nie ma zapewne niczego strikte odchudzającego, chudnie się, bo się nie obciąża organizmu ciężkostrawnym jedzeniem, które jest pózniej trawione przez kilka godzin, dostarcza się organizmowi regularnie pożywne, lekkostrawne jedzonko, które nie zalega w jelitach. Organizm zachowuje tą energię, którą noramalnie zużywa na trawienie.

Ale może to Ty masz rację. W takim razie kapusta pekińska też miałaby takie właściwości. Tyle, że to chyba chodzi o gotowane kapusty. A dlaczego gotowana miałaby być cięższa do strawienia? Hmm ...

• Agata
  • Gość
  • Gość
10 lata 5 miesiąc temu #11571 przez Agata
Replied by Agata on topic O:dieta kapuściana
Kapusta sama w sobie jest odchudzająca , ma tzw ujemne kalorie. Wiem , że włoska na pewno ale co z pekińską?

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11583 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:dieta kapuściana
Wg mnie kapusta pekinska ma podobne wlasciwosci jak biala czy wloska, tyle tylko ze je sie ja na ogol w surowce, a ta dieta kapusciana to glownie zupa z kapusty. :S Nie wiem jak z bilansem energetycznym surowych kapustnych ale Chinczycy dodaja do zupy takze pekinska wiec mozna ja gotowac. A w surowce z marchwia i ogorkiem kiszonym? Lubie taka surowke i czesto jadam, ale nie wiem jak z bilansem kalorii w przypadku tych warzyw. Ogorek kiszony ma duzo soli, a ta zatrzymuje wode, marchew z kolei ma sporo cukrow. :S No ale jemy nie po to, zeby sie odchudzac, a taka surowka ma duzo witamin i mineralow, wiec nie powinnas miec oporow.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12410 przez dana_w
Replied by dana_w on topic O:dieta kapuściana
dieta kapuściana jak inne "kierunkowe" (białkowa itp.) nie jest najlepsza, bo nie polega na zróżnicowaniu ...

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena