× Diety

dieta kapuściana

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #9301 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:dieta kapuściana
Hmm ... to może ja wrócę do zup. Zawsze je lubiłam, ale od jakiegoś czasu ich unikam jako tuczących. Może niesłusznie.:unsure:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #9561 przez emil_ka
Replied by emil_ka on topic O:dieta kapuściana
Gotowałam wczoraj zupę na kapuście włoskiej i bardzo mi zasmakowała. Rozumiem, że dieta kapuściana to także kapusta włoska więc może wypróbuję tę dietę. Stosowała ją któraś z Was? Po jakim czasie widać pierwsze efekty?

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #9581 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta kapuściana
Jeśli lubisz kapustę to jedz na zdrowie. Ale jesli chcesz z niej robić dietę odchudzającą to raczej odpuść sobie.;)

• karolinka
  • Gość
  • Gość
10 lata 10 miesiąc temu #10388 przez karolinka
Replied by karolinka on topic O:dieta kapuściana
Kowalik napisał:

Wydaje mi się że pytanie jest zle zadane, w zupie nie ma zapewne niczego strikte odchudzającego, chudnie się, bo się nie obciąża organizmu ciężkostrawnym jedzeniem, które jest pózniej trawione przez kilka godzin, dostarcza się organizmowi regularnie pożywne, lekkostrawne jedzonko, które nie zalega w jelitach. Organizm zachowuje tą energię, którą noramalnie zużywa na trawienie.

Brzmi sensownie. Ale w takim razie nie musiałaby to być akurat zupa kapuściana, ale np. cebulowa, pomidorowa, jarzynowa itd. Ale jakos nie słychać o odchudzaniu pomidorówką.:S

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #10396 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta kapuściana
Zupa kapuściana to też praktycznie jarzynowa, bo w jej skład wchodzą różne warzywa, w tym kapusta, najlepiej włoska. I chodzi chyba o to, że ma to być zupa bez tłuszczu a do pomidorowej dodaje się śmietanę no i na warzywach gotuje się tylko wywar a same warzywa odrzuca.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #10403 przez krycha
Replied by krycha on topic O:dieta kapuściana
A może kapusta ma jakiś składnik przyspieszający metabolizm? No bo skoro jest w tabletkach ...

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #10412 przez norcia
Replied by norcia on topic O:dieta kapuściana
Te tabletki to kompletna ściema. Składają się podobno z naturalnego koncentratu warzyw, cokolwiek to znaczy i 1 tabletka dziennie ma zapewnić bezbolesne odchudzanie bez głodówek i wyrzeczeń.:woohoo: Producent zakłada widocznie, że naiwnych nie sieją.;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena