× Diety

dieta kapuściana

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1879 przez alina
dieta kapuściana was created by alina
Czy stosowała któraś z was dietę kapuścianą? Niedawno widziałam reklamę diety kapuścianej w tabletkach:ohmy: Zawsze wydawało mi się, że dieta to sposób odżywania ale widocznie myliłam się, a może doszliśmy już do odżywiania tabletkami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1892 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:dieta kapuściana
Nie stosowałam diety kapuścianej ale od dziecka byłam niejadkiem i pamiętam, że marzyłam o tym, żeby nie trzeba było jeść tylko odżywiać się za pomocą tabletek. Może do tego dochodzimy?B)

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1906 przez marzena
Replied by marzena on topic O:dieta kapuściana
chyba tak źle nie będzie. a te tabletki to pewnie po prostu suplementy diety z witaminami, enzymami itp, które są w kapuście

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1921 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:dieta kapuściana
Dieta kapuściana to głównie zupa z kapusty jadana na okrągło, czyli nie dla mnie. Ja z kapusty toleruję jedynie surówkę. No i od czasu do czasu, ale rzadko bigos, i to wszystko.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1936 przez norcia
Replied by norcia on topic O:dieta kapuściana
Z tego co się zorientowałam to dieta kapuściana jest jedną z modnych ostatnio diet odchudzających. Przeminie równie szybko jak pojawiła się, nie ma co się nią przejmować. A najlepsza dieta to dieta zrównoważona a nie jednostronna.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1941 przez kinga
Replied by kinga on topic O:dieta kapuściana
Zgadzam się w 100%. Ciekawe, że tylko diety odchudzające mają tylu naśladowców, a zwykłe zdrowe diety jakoś nikogo nie podniecają a to przecież podstawa. Gdyby wszyscy zdrowo się odżywiali i jeszcze mieli trochę ruchu nie potrzebne byłyby żadne odchudzające diety-cud.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1945 przez olga
Replied by olga on topic O:dieta kapuściana
Ciekawe, nikogo nie interesuje dieta kapuściana ale wśród ulubionych surówek króluje właśnie kapusta. Czyli kapustę lubimy ale nie lubimy robić z niej diety.:)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena