× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34190 przez anuszka
Replied by anuszka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

A słyszałyście o tabletkach z pestycydami, po których wprawdzie szybko się tyje, ale ciało gotuje się i najczęściej kończy się to śmiercią?

o kurcze, CO!? możesz coś więcej napisać albo podrzucić jakiś artykuł? nie słyszałam o tym, ale jakaś masakra..
ale chodziło, rozumiem, o szybkie chudnięcie, a nie tycie po tabletkach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34192 przez jagoda
Replied by jagoda on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Nawet dziś w Faktach był ponowny dramatyczny apel matki dziewczyny, która po takich tabletkach ugotowała się, by nie brać tabletek. To była Brytyjka, ale podobny apel niedawno słyszałam z ust Polki. W obu przypadkach to były młode 21-letnie dziewczyny i wcale nie takie grube. Po prostu chciały jeszcze bardziej schudnąć przed wbiciem się w bikini.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34205 przez blondynka
Replied by blondynka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
A o odchudzaniu pasożytami przeczytać możesz choćby tu .
Za tę wiadomość podziękował(a): anuszka

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34207 przez NataliaCyber
Replied by NataliaCyber on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
trochę mnie przerażają tacy ludzie. chcą schudnąć kosztem swojego zdrowia. jakby nie zdawali sobie sprawy jak wielkie spustoszenie sieją w swoim organizmie biorąc takie świństwo

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34208 przez jagoda
Replied by jagoda on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Obawiam się, że nabywcy takich tabletek nie wiedzą co kupują i spożywają. Nie czytają składu, który zresztą niewiele im powie, a często nawet nie jest podany. Sprzedawcy reklamują te tabletki na różnych forach jako bardzo skuteczne i ludzie to kupują, bo bardzo chcą schudnąć i to szybko. I nie dociera do nich informacja, że nie ma cudownych i bezpiecznych suplementów na odchudzanie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tadeusz

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34222 przez kamilka
Replied by kamilka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Powinno być więcej ostrzeżeń na temat szkodliwości takich środków. Bo jest tak, że dziewczyny kupują te środki i interesuje je tylko to czy są skuteczne. Jeśli sprzedawca zachwala, że środek jest skuteczny i popularny w innych krajach a tylko w Polsce niedostępny to dziewczyna myśli, ze jest bezpieczny. Słyszałam o dziewczynie, która odchudzała sie takim środkiem i gdy było już bardzo źle to trafiła do szpitala ale tam nadal pokryjomu łykała te tabletki. I lekarze nie mogli już jej pomóc i dziewczyna zmarła.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #34299 przez wiola
Replied by wiola on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Cześć ;) ja urodziłam prawie rok temu , bardzo szybko przestałam karmić , więc zaczęłam stosować diety , głodówki , ale efekty były znikome , a w ciąży bardzo dużo przytyłam ; :( . A najgorsze było to że cały czas miałąm ogromny apetyt ;/ nie mogłam sobie z tym poradzić . Polecono mi Therm Line Fast . zaczęłam zażywać regularnie , po jakimś tygodniu stosowania zauważyłam , że mam mniejszy apetyt , nie podjadam , zaczęłam chodzić z Małym na szybkie spacery i po 5 tyg. spadłam 3 kg. ;);) polecam

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena