× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25759 przez blondynka
Replied by blondynka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

Tyle przytyłam w czasie ciąży, po prostu puchłam i w efekcie końcowym ważyłam 92 kg.

A nie miałaś przypadkiem nadciśnienia w czasie ciąży? Bo mogło u ciebie dojść do zatrzymywania wody i w efekcie tak szybko puchłaś a po porodzie szybko odzyskałaś wagę, bo organizm pozbył się wody. U mnie proces dochodzenia do wagi sprzed ciąży trwał znacznie dłużej. No, ale najważniejsze, że szczęśliwie zakończył się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25760 przez lenka
Replied by lenka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
A propos zatrzymania wody. Słyszałam o przypadku, gdy babka tyła szybko w ciąży a gdy okazało się, że ma nadciśnienie i polecono jej odstawić całkowicie sól to ciśnienie spadło i zaczęła chudnąć. W efekcie po urodzeniu dziecka ważyła mniej niż przed zajściem w ciążę.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25764 przez volare
Replied by volare on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

Tyle przytyłam w czasie ciąży, po prostu puchłam i w efekcie końcowym ważyłam 92 kg.

A nie miałaś przypadkiem nadciśnienia w czasie ciąży? Bo mogło u ciebie dojść do zatrzymywania wody i w efekcie tak szybko puchłaś a po porodzie szybko odzyskałaś wagę, bo organizm pozbył się wody. U mnie proces dochodzenia do wagi sprzed ciąży trwał znacznie dłużej. No, ale najważniejsze, że szczęśliwie zakończył się.

Miałam zatrucie ciążowe ale sadełka też mi przybyło bo na apetyt nie narzekałam :cheer:
Na szczęście dość szybko spadło to ze mnie ale byłam w ruchu od początku, właściwie to prawiew sama wszystkim się zajmopwałam, mąż trochę pomagał ale wiesz...jak to chłop :dry:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #25787 przez meg
Replied by meg on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

Ja też w ciąży miałam duże nadciśnienie i musiałam odstawić całkowicie sól. I w efekcie bardzo schudłam, ale myślę że nie tylko z powodu utraty wody ale i tłuszczu, bo nie da się utrzymac wagi na samych owocach, jogurcie i omlecie na słodko. A praktycznie tylko to jadłam, bo nawet chleb musiałam odstawić, bo jest w nim sól. ;)

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #28492 przez omega
Replied by omega on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
taką odchudzającą kurację warto wspomóc zabiegami na cellulit. Wtedy ciało szybko wróci do dawnej formy ;) polecam poczytać więcej na ten temat tutaj mamazone.pl/artykuly/mama/uroda/2013/zabiegi-na-cellulit.aspx

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #31638 przez Asia2014
Replied by Asia2014 on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
zdecydowanie to nie jest pora na odchudzanie jeśli karmisz jeszcze dziecko, ogranicz po konsultacji z lekarzem to co lekarz powie 9pewnie to będą słodycze :)))

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #31640 przez lenka
Replied by lenka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

zdecydowanie to nie jest pora na odchudzanie jeśli karmisz jeszcze dziecko, ogranicz po konsultacji z lekarzem to co lekarz powie 9pewnie to będą słodycze :)))

Wg mnie nie do konca tak. Nawet jak karmi się to można zacząć odchudzanie, ale zdrowe oczywiście, czyli więcej ruchu, z pewnością odstawienie słodyczy, tłustego mięsa itp.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena