× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #21319 przez mariolka87
Replied by mariolka87 on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Aby szybko zrzucić kilka zbędnych kilogramów polecam zabieg kriolipolizy (ja akurat wykonywałam w A-Derm-Serwis). Jest to bezbolesne, trwa około 1h. Polega na redukowaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy niskich temperatur. Co ważne efekty są bardzo szybkie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #22576 przez gosia225
Replied by gosia225 on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja także sporo przytyłam w czasie ciąży i nie miałam pojęcia jak zrzucić zbędne kilogramy. Nie znoszę diet, a na ćwiczenia nie mam czasu, ale znalazłam fajny program treningowy idealny dla osób, które nie lubią długotrwałych ćwiczeń lub tak jak ja nie mają na nie czasu. Wystarczy 7-minutowy trening, a efekty są zachwycające. Oczywiście w połączeniu ze zdrowym odżywianiem się. Dzięki temu udało mi się powrócić do sylwetki przed ciążą. A dodatkowo można zarobić polecając trening innym, tutaj można poznać więcej szczegółów: fitness.7minpolska.com

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22625 przez blu_marine
Replied by blu_marine on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Moja znajoma była w ciąży i przytyła 20 kilo. Wiem, że 2 razy w tygodniu biegała, trochę ograniczała się z jedzeniem i stosowała jakieś tabletki wspomagające odchudzanie. I jakoś poszło. Teraz jest mega laska :-) Nawet lepiej wygląda niż przed ciążą

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25652 przez babas
Replied by babas on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Szybkie chudnięcie to gwarantowany efekt jojo. Radzę zmieniać dietę systematycznie na lepszą, wprowadzić foreverslim, do tego najlepiej bieganie + jakieś ćwiczenia. Dzięki temu szybko powrócicie do normalności. Szybko tj. w kilka miesięcy - takie odchudzanie jest bezpieczne. Bo w szybszym tempie to możecie sobie narobić jedynie problemów.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25742 przez volare
Replied by volare on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Witam wszystkich, w ciąży przytyłam prawie 30 kg bo miałam problemy ze zdrowiem.
Myślałam, że nie uda mi się wrócić do dawnej wagi ale moje dzieciątko tak dało mi popalić, że te kg spadły w ciągu trzech miesięcy.
W tym czasie nikt mi nie pomagał oprócz męża, który musiał w końcu wrócić do pracy tak więc byłam zdana tylko na samą siebie.
Chyba dlatego tak szybko schudłam i poźniej już utrzymałam wagę.
Radzę młodym mamom, które mają taki problem żeby nie czekały aż babcie pomogą ale od razu były aktywne i waga szybko spadnie.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25754 przez grubaska
Replied by grubaska on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Volare, te 30 kg więcej ważyłaś przed czy po porodzie? Jak by nie było to rewelacja, że odzyslkałaś swoją wagę juz po 3 m-cach. Mnie to zajęło znacznie więcej czasu i udało się dzięki dyscyplinie i przede wszystkim ćwiczeniom, którymi dopingowała mnie Zuzanna na tym forum. To zresztą tylko potwierdzenie, że można odzyskać swoją wagę sprzed ciąży bez specjalnych katuszy, a tym bardziej podejrzanych tabletek.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #25756 przez volare
Replied by volare on topic jak szybko schudnąć po ciąży?

Volare, te 30 kg więcej ważyłaś przed czy po porodzie? Jak by nie było to rewelacja, że odzyslkałaś swoją wagę juz po 3 m-cach. Mnie to zajęło znacznie więcej czasu i udało się dzięki dyscyplinie i przede wszystkim ćwiczeniom, którymi dopingowała mnie Zuzanna na tym forum. To zresztą tylko potwierdzenie, że można odzyskać swoją wagę sprzed ciąży bez specjalnych katuszy, a tym bardziej podejrzanych tabletek.

Tyle przytyłam w czasie ciąży, po prostu puchłam i w efekcie końcowym ważyłam 92 kg.
Nie miałam do pomocy nikogo oprócz męża a było to pierwsze dziecko więc musiałam się zmobilizować i jakoś sobie radzić.
Może to były nerwy, że samo ze mnie spadało?
Można odzyskać swoją wagę i figurę sprzed ciąży tylko trzeba tego chcieć no i dobrze jak ktoś mobilizuje, to bardzo pomaga.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena