× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

• zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu #2842 przez zuzanna
Replied by zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
:) naprawdę robię nie ściemniam, kupiłam sobie teraz Ab trenera to pomaga bo ninadwyręża tak szyji.
Zajmuje to naprawdę mało czasu. Raz w tygodniu nie robię np w niedzielę.
Naprawdę namawiam bo są rezultaty. 19.02 miną 3 miesiące od mojego drugiego porodu ważę 63 kg, gdzie po wyjsciu ze szpitala ważyłm 71.
Obecnie waga trochę stoi w miejscu bo buduje się tkanka mięśniowa, ale widać efekty po garderobie.
Trzymam kciuki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2845 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Wiesz, Zuzanna, Twój przykład mnie podbudowuje. Ja już trochę schudłam ale jeszcze powinnam zrzucić z 10 kg. Od soboty zacznę intensywniej ćwiczyć, głównie brzuszki wg Twojego planu ale nie tylko, bo na udach też mi się odłożyło nieco tłuszczyku. Nie ma lekko ale właściwie jeśli ćwiczy się różne mięśnie to może nie będzie to takie straszne. Do 1000 brzuszków pewnie nie dojdę ale może uda się 500? A tak na marginesie ile czasu dziennie poświęcasz na tą gimnastykę? Ja na dobrą sprawę ćwiczyć mogę w weekendy a w tygodniu ciężko mi się wyrobić, ale spróbuję chociaż 15 min rano i potem więcej wieczorem.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2861 przez jolka
Replied by jolka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Gratuluję Zuzanno, efektów i wytrwałości. Ale czy miałas żadnych problemów wynikających rozpoczęcia intensywnej gimnastyki tak szybko po porodzie?

• zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu #2883 przez zuzanna
:P Zajmuje mi to naprawdę mało czasu, wstawiam wodę na gaz na kawę i wtym czasie machnę 250 brzuszków, oglądam film to zrobię następne 250 itd.
Nie należy myśleć o tych ćwiczeniach z przerażeniem naprawdę, one stopniowo wejdą w krew.
Odpowiadając Joli nie miałam żadnych problemów z tą ,,intensywną'' gimnastyką.
Przekonasz się sama.
Powtarzam jeszcze raz, zerknijcie na mój szcegółowy opis ćwiczenia to są spięcia mięśni a nie pełne skłony. Dawno nie zaleca sie pełnych skłonów ze wzgledu na obciążenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Pozdrawiam.
P.S Mam problem, aby się tu zalogować a niechciałabym być tu tylko gościem. Fajne forum

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2888 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Zaraziłaś mnie, Zuzanno tymi brzuszkami. Wczoraj byłam u koleżanki, ona ma tez ab trenera, popróbowałam i rzeczywiście to nie takie straszne.:) najpierw myślałam o brzuszkach jako o pełnych skłonach a 1000 takich skłonów to byłaby masakra :( . A takie napinanie mięśni to rzeczywiście nic takiego strasznego, trzeba tylko chcieć. W niedzielę trochę poćwiczyłam, dzisiaj też i chyba skuszę się na tego abtrenera, bo z nim rzeczywiście łatwiej. Dzięki za podpowiedź.
A dlaczego nie możesz się zarejestrować? Tu jest już jedna zarejestrwana zuzanna. Moze próbujesz z tym samym loginem i dlatego nie wychodzi?

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2896 przez marzena
Replied by marzena on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja chyba też dołączę do grona ćwiczących brzuszki. Zuzanno, czy po takim treningu nie nabierasz muskulatury atlety? Chciałabym mieć płaski brzuch ale nie jak u mięśniaka :(

• zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu #2908 przez zuzanna
Ab trener fajna rzecz taniej można go kupić w sklepie fitness 24.
a propo sylwetki uważam, że lepiej niech brzuch będzie lekko umięśniony, niż otłuszcony. Po pierwszym porodzie niepowiem miał rzeźbę, raczej budził zazdrość niż zniechęcenie.
Nie korzystałam wtedy z ab trenera.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena