× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #7232 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
My wszystkie chyba robimy błędne założenie, że po ciąży od razu odzyskamy zgrabna sylwetkę i potem rozczarowujemy się. Ze mną też nie było inaczej i zajęło mi rok dojście do starej wagi. I trudno, żeby było szybciej, bo przecież nabieramy sadełka przez 9 m-cy i proces odwrotny też musi trwać. Oczywiście jak któraś zaweźmie się i będzie mocno pilnowała diety i dużo ćwiczyła, to może być szybciej, ale po sobie i koleżankach mogę stwierdzić, że trwa to kilka miesięcy do roku albo i dłużej jeśli nie ma się wystarczająco samozaparcia.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• bogna
  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #7266 przez bogna
Replied by bogna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja schudłam dopiero jak wróciłam do pracy, w ciągu miesiąca schodziło 4 kg bez żadnej diety i ćwiczeń. Ale to dlatego, że moja praca jest bardzo stresująca, więc końcowy efekt nie wpływa dobrze na zdrowie i nie polecam tego typu "terapii" na schudnięcie. Za to jak dziecko zacznie się ruszać (raczkować a zwłaszcza chodzić), schudnięcie murowane, bo cały dzień ganiasz za dzieckiem.;)

• mirabelka
  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #7286 przez mirabelka
Replied by mirabelka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
bogna napisał:

Za to jak dziecko zacznie się ruszać (raczkować a zwłaszcza chodzić), schudnięcie murowane, bo cały dzień ganiasz za dzieckiem.;)

oj, to, to, zwlaszcza jesli dziecko zywe srebro, tak jak moje:woohoo:

• witty
  • Gość
  • Gość
10 lata 3 miesiąc temu #18026 przez witty
Replied by witty on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja szybko schudłam po ciąży. Po pierwsze dziecko wyssało sporo tego z pokarmem, a po drugie jest sporo ruchu przy niemowlaku. Poza tym jest jeszcze jeden , bardzo przyjemny sposób na spalanie zbędnych kalorii, a do tego potrzebny jest tylko mąż :) oswieconykochanek.pl/blog/ciekawostki/jak-szybko-schudnac-w-przyjemny-sposob/

• Katarzyna
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #18102 przez Katarzyna
Replied by Katarzyna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Witam,

Będąc w ciązy przytyłam 17 kg, po urodzeniu nie mogłam sie odchudza c gdyż karmniłam piersią, ale od kiedy przestałam karmić zaczełam robić sobie shaki. Na allegro znalazłam produkt o nazwie FitUp marki ProNutrition. Jest to dieta proteinowa bez dodatku cukru. Od kiedy zaczełam go pić, schudłam 3kg, a piję go około miesiąc. Jestem naprawdę zadowolona i polecam go wszystkim..!!

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #19361 przez qbalinka
Replied by qbalinka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Witam wszystkich. Muszę pochwalić się moim efektem schudnięcia :) 8 kilo w 2 miesiące. Schudłam bardzo zdrowo, i co najważniejsze jak dla mnie bez efektu jojo. Stosowałam wcześniej chyba z milion diet, ale takiego efektu nie osiągnełam nigdy. Koleżanka poleciła mi trenera od treningów i odżywiania, z którym można się skontktować np za pomocą maila, co ja uczyniłam. Odpowiedź odnośnie diety i ćwiczeń dostałam błyskawicznie.Pan Mariusz Mróz dokładnie opisał mi jak pozbyć się zbędnego tłuszczu, bezpiecznie i zdrowo. Wszystkie informacje bardziej szczegółowo znajdują się na video-odżywianie, trening itp. Oprócz tego co zaskoczyło mnie bardzo, otrzymałam od Pana Mariusza 30 dniową gwarancje, kiedy kurs nie sprosta moim oczekiwaniom to następuje zwrot pieniędzy. Na dzień dzisiejszy to mój trzeci miesiąc wg. Transformatora sylwetki ...czuję się bardzo dobrze, nie chodzę głodna, zła :) i co najważiejsze chudne i po mału wymieniam garderobe na mniejszą. Jeżeli chcecie poczytać na ten temat lub zapisać się na zapisać się na kurs to podaję link to podaję link : transformatorsylwetki.pl .Trzymam za wszystkich odchudzających się kciuki i życzę wytrwałości :) Dajcie znać ile Wy schudliście wg. transformatowa sylwetki !

• Ewa
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #19903 przez Ewa
Replied by Ewa on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Witam Mamy.

Ja też miałam problem ze straceniem zbędnych kilogramów które przywędrowały w ciąży i nie chciały mnie opuścić :(

Czułam się strasznie, nieatrakcyjnie i ociężale.

Próbowałam różnych diet wyszperanych z internetu z różnym skutkiem. Jak już udało się schudnąć to waga wracała po miesiącu:(

Straciłam wszelkie nadzieje. Znalazłam Poradnie Dietetyczną przez internet i dietetyka który układa indywidualne diety dla mam po ciąży. Ucieszyłam się że wreszcie może to mi pomorze. I wierzcie albo nie POMOGŁO.

Pani dietetyk ułożyła dla mnie dietę i dała wskazówki co robię źle, jak powinnam się odżywiać oraz ćwiczenia. Tempo chudnięcia nie było może porywające bo ok 1 kg na tydzień, ale podobno tak jest najzdrowiej. Ważne że już nie powróciły te kg.

Jestem teraz szczęśliwa i każdej mamine mogę polecić tą poradnię Poradnia Dietetyczna Twoja Dobra Dieta.

A cena 42 zł więc przystępna w porównaniu z normalnymi poradniami gdzie za samą konsultacje na starcie płaci się 100 zł nie mówiąc już o diecie.

Nie wiem czy mogę tu zamieszczać linki więc napisze tak twojadobradieta.pl

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena