× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

• mamuśka
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 miesiąc temu #4076 przez mamuśka
Replied by mamuśka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Jestem zbudowana Waszą postawą ... determinacją do ćwiczeń. Ja urodziłam prawie 3 tygodnie temu, myślalam, że zaraz po porodzie wskoczę w dżinsy a tu .... szkoda gadać ... prawdziwa masakra. Zabieram się za ćwiczenia jeszcze dziś, zwłaszcza że w żadne cudowne diety a tym bardziej w tabletki nie wierzę. Grubaska, możesz napisać jakie są Twoje wyniki? Tylko nie pisz, że odpuściłaś, bo ja chcę iść w Wasze ślady.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 miesiąc temu #4091 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Więc zabierz się za ćwiczenia od zaraz. Ja przez 3 miesiące schudłam 6 kg i 8 cm w pasie zgubiłam i to wszystko bez ograniczania jedzenia. Ale nie waga i miarka najważniejsze, ważniejsze jest to, że już wskoczyłam w swoje ciuchy z przed ciązy.:) A jeszcze ważniejsze jest dobre samopoczucie. Może po porodzie miałam trochę depresji i ona mnie dobijała, ale faktem jest, że odkąd zaczęłam regularnie ćwiczyc czuję się i psychicznie i fizycznie wspaniale! Ćwiczcie dziewczyny, najtrudniej zacząć, potem idzie już samo.:) I nie wierzcie w cudowne środki, bo ich po prostu nie ma!

• Zuzanna
  • Gość
  • Gość
13 lata 4 miesiąc temu #4891 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Dawno mnie tu nie było! Pozdrowionka dla Wszystkich moja waga obecna to 58 kg, tylko ćwiczenia pomogły! O dietach, gdy karmicie zapomnijcie !

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4897 przez grubaska
Miło Cię widzieć, Zuzanno. Tak sobie myślę, że gdyby nie Ty to pewnie jeszcze byłabym grubaską i wstydziłabym się wyjść na plażę w kostiumie kąpielowym. A tu już wróciłam z urlopu i powiem Ci, że wbiłam się nawet w ubiegłoroczny kostium!:) Nowy wprawdzie kupiłam, ale tylko dlatego, że tak chciałam, a nie dlatego,że musiałam. Ot co ... wszystko dzięki codziennym brzuszkom.Tak mi weszły w krew, że nadal ćwiczę.:woohoo:

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4937 przez p.szymaniec
Replied by p.szymaniec on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Witajcie!

Dużo słyszałam o p. Zuzannie, która daje świetne rady jak stracic brzuch po ciąży. Ja mam właśnie taki problem i spędza mi to sen z powiek, jak znaleść te rady ale co mi mogą Panie poradzić?

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4938 przez grubaska
Witaj w gronie pociążowych grubasków,chociaż ja do nich już nie zaliczam się. Straciłam brzuch nie stosując żadnej specjalnej diety ani tym bardziej tabletek tylko ćwiczenia zalecane przez Zuzannę (zobacz jej pierwszy post w tym wątku, dokładnie wyjaśnia jak ćwiczyć). Na początku może Ci się wydać przerażające 1000 brzuszków dziennie, tak jak mnie się wydawało, ale to nie są pełne brzuszki tylko skurcze mięśni i w efekcie nie takie straszne. Podziel sobie ćwiczenia na kilka-kilkanaście krótkich sesji. To naprawdę działa i zdrowo chudniesz. Tylko nie przesadzaj na początku, zwiększaj ilość ćwiczeń stopniowo, żeby rozruszać mięśnie. Powodzenia! Musi się udać!

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4939 przez p.szymaniec
Replied by p.szymaniec on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Mam nadzieje, że mi się uda bo motywację mam silną. Już chodzę 2 razy w tygodniu na aerobic z programem wzmacniającym brzuch, ale zależy mi na dużych efektach bo został mi dość spory brzuch po porodzie, choć w ciąży bardzo dużo nie przytyłam, ale brzuch miałam ogromny. A czy jecie coś specjalnego?Same brzuszki czy jeszcze cos?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena