× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

• Zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #3235 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Dzięki, zazdroszczę Ci, że nie masz skłonności do tycia.
Ja po prostu nie nadaję się ani do rodzenia dzieci, ani do bycia w ciązy. To dla mnie był trudny okres fizycznie i psychicznie.
Mój organizm taki jest, ale jak każda kobieta warto poswięcić swoje ciało by mieć potomstwo, bo to ono daje sens życia.
Więc, jak któraś z Pań jest niezadowolona niech zadowoli ja uśmiech dziecka.
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3256 przez sabina
Replied by sabina on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja też źle znosiłam ciążę, zwłaszcza psychicznie. A schudłam, bo miałam wysokie nadciśnienie i prowadząca mnie pani doktór zaleciła wykluczenie z diety całkowicie soli czyli nie mogłam jeść nawet zwykłego chleba, sera no i nie umiałam wtedy jeszcze odpowiednio przyprawiać potraw tak by móc je jeść bez soli. W efekcie kilka miesięcy jadłam tylko jogurty, omlety na słodko i owoce, bo nic innego nie potrafiłam zjeść bez soli (dopiero wtedy widać ile tej soli sypiemy do wszystkiegoB) ). Rzeczywiście ciśnienie spadło ale i ja bardzo schudłam. Dziecku taka dieta jednak nie zaszkodziła.

• Jessica34
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #3547 przez Jessica34
Replied by Jessica34 on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Post usunięty przez moderatora jako niezgodny z regulaminem

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #3551 przez norcia
Replied by norcia on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Nie pleć głupstw Justyna!!! Poza tym marketing szeptany jest niezgodny z pkt 9 regulaminu i Twój post kwalifikuje się do usunięcia!

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #3561 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
cos takiego fałdki znikaja po tabletce :dry: a nie trzeba trochę poćwiczyć ?

• agnieszka
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #3834 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja jestem rok po porodzie.Katowałam się już chyba wszystkimi dietami,niestety bez rezultatu.Ciągle pozostaje mi 10-15 kg do pozbycia się.Od miesięca cwicze jednak regularnie,głownie brzuszki zalecane przez Zuzanne i juz widzę efekty.:)
Dziewczyny!Żadne cudowne diety tylko gimnastyka i ogólnie więcej ruchu.Pozdrawiam wszystkie młode mamy.

• Anita
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #3894 przez Anita
Replied by Anita on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Czesc moja kolezanka tez po ciazy nie mogla dlugo schudnac.. cwiczenia nie pomagaly. jak przestala karmic dieta tez jej nie pomagala. Potem zaczela stosowac jakies suplementy.. w koncy Reduxil jej pomogl... ja jak zobaczylam ze jej pomogl schudnac sama tez zaczelam go stosowac i tez jestem zadowolona. Opakowanie starcza na 2 miesiace. Lyka sie jedna tabletke rano i jedna na noc. Takze wydajny. Wiem, ze ona schudla w te dwa miesice 6 kg. Ja jeszcze za krotko biore zeby mowic o efektach. Pozdrawiam

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena