× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

• Zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3017 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja też chcę do tego programu proszę!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Stefcia
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3024 przez Stefcia
Replied by Stefcia on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Hmm ... może i byłabym zainteresowana, ale informacja jest raczej enigmatyczna. Można wprawdzie napisać maila ale podany adres też dosyć anonimowy ... czy ja wiem ... Ujawnij się najpierw sama Agato!

• Zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3060 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
:cheer: :P :kiss:
Wiem,że wiele osób tu wchodzi więc chciałabym podzielić się moimi sukcesami. Od 31.01.2008 zaczęłam regularnie się mierzyć, gdyż jak pisałam wcześniej nastąpiła stagnacja wagi. W tym dniu moje wymiary pasa wynosiły 85/ 79cm
( obwód pasa przy wydechu/ obwód pasa przy wciągniętym brzuchu).
Obecnie moje wymiary to 77/73 cm. Jak widzicie 8cm/6cm czy to dużo ja uważam, że tak kto ćwiczy wie,że niewymaga to duzo pracy.
Jezeli chodzi o dietę, jem śniadanie, obiad , duzo jabłek 2-3 dziennie.
Dieta musi być tak zbalansowana, aby się regularnie wypróżniać. Nie sztucznymi środkami.
Ja sie niegłodzę, gdyż oprócz ruchu kocham jedzenie.
Pozdrawiam

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3062 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Zuzanno, gratuluję !!!!!!!!!!!!! 8 cm w 3 tygodnie to ogromnie dużo! Cieszę się bardzo, że ci się udało, tym bardziej że ja idę twoją drogą więc może i mnie się uda :) Ja tez nie lubię się głodzić ale trochę zmodyfikowałam swoją dietę, mniej cukru i tłuszczy zwierzęcych, więcej warzyw i owoców ... ogólnie zaraziłaś mnie entuzjazmem i jestem dobrej myśli. Mierzyłam się tydzień temu po 2 tygodniach niezbyt intensywnych ćwiczeń i ubyło mi 3 cm, ale to były początki, teraz ćwiczę intensywniej i mam nadzieję osiągnąć twoj poziom.:) :) :)

• zuzanna
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3068 przez zuzanna
Replied by zuzanna on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
:kiss: :blush: :woohoo: Gratuluję Kochana G tylko nieprzesadzaj żebyś się niezniechęciła.
Ja uwielbiam również biegi, więc niemoge doczekać sie wiosny.
Trzymam kciuki pozdrawiam

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3074 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Dzięki za wsparcie Zuzanno. Nie ma obawy, nie zniechęcę się, już widzę efekty i jestem pełna entuzjazmu.:laugh: Też czekam na wiosnę chociaz nie biegam, dostałam jednak w prezencie kije do nordic walking i nie dopuszczę, żeby zardzewiały w pawlaczu.
A w ogóle to niedługo powinnam chyba zmienić nicka,bo dotychczasowy nie będzie do mnie już pasował.:woohoo:
Za Ciebie też trzymam kciuki, ale i tak jestem pewna, że na wiosnę będziesz super zgrabna laska.

• Stefcia
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3077 przez Stefcia
Replied by Stefcia on topic O:jak szybko schudnąć po ciąży?
Dziewczyny .... ja też ćwiczę od kilku dni.... na razie nie bardzo widać rezultaty ale trudno ich wymagać po kilku dniach. Ale słoneczko świeci coraz mocniej i zapał do ćwiczeń wzrasta. :):):) U mnie przydałyby się dodatkowo jakieś ćwiczenia na uda, nie macie czegoś do zaproponowania?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena