× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu - 2 lata 9 miesiąc temu #51170 przez pikacz
Replied by pikacz on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
tez się nad tym zastanawiam. Ja tam jestem zdania, że jak w ciąży jesteśmy aktywne i odżywiamy się zdrowo to nie będzie trzeba po ciąży walczyć z nadwaga.

https://www.urodamoda.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #52519 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Moim zdaniem to też zależy dużo od genów, ale tuż po ciąży warto sobie dać ze dwa lata na dojście do poprzedniej wagi. Ja przytyłam aż 20 kilo w ciąży i po półtora roku wróciłam do wagi sprzed. Żadnego odchudzania się, zwykła aktywność (czytaj brak telewizora i ogród do dyspozycji) i nie narzekam na wygląd, żadnych rozstępów na brzuchu, fałd etc.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #52578 przez jagoda
Replied by jagoda on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Zdrowa dieta a zwłaszcza aktywność fizyczna wystarczą. Widziałam wczoraj babkę biegającą w parku z wózkiem dziecięcym. Co sądzicie o takiej aktywności?

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #54157 przez Kamila
Replied by Kamila on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
O ile dziecko jest odpowiednio zabezpieczone przed wypadnięciem z wózka i ma jakąś ochronę przed wiatrem i różnymi drobinkami, które mogłyby wpaść mu do oka, to jak dla mnie jest to okej. Z prędkością biegu jednak bym nie przesadzała.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #54186 przez Gabi
Replied by Gabi on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
No i droga, po której biegnie się z wózkiem powinna być idealnie równa, bez wystających korzeni itp.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu - 1 rok 6 miesiąc temu #55073 przez yyam
Replied by yyam on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
No chyba najlepiej na spacery z dzidzią, takie trochę szybsze i zaraz waga spada :). Ja tak robiłam z moją córcią, tylko dobrze tutaj ludzie zauważyli, że dziecko musi być bezpieczne w wózku. Ja mam z Coletto i oni mają takie bardzo porządne wózki wielofunkcyjne i spacerówki. Mam oba, akurat Modenę i Joggy [...] i polecam serdecznie. Jestem zachwycona jak się super sprawdzają, są stabilne i łatwo się nimi steruje.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #55082 przez ma_ryna
Replied by ma_ryna on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Szybki spacer może być z każdym wózkiem, niekoniecznie jakoś specjalnie wyposażonym.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena