× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #39172 przez biskit
Replied by biskit on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Szybkie chudnięcie nie jest dobre, później mamy jojo jak ta lala :P O wiele lepiej chudnąć po ok 4kg na miesiąc :)
Najważniejsze to mniej jeść i więcej się ruszać. Na drugim miejscu stawiamy suplementy diety, najlepiej takie, które zwiększają naszą wydajność podczas ćwiczeń i przyspieszają spalanie tłuszczu i efektywność treningu. Ja po dwóch ciążach miałam na liczniku o jakieś 16kg więcej :/ Straciłam już połowę i nie poddaje się :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #39176 przez blondynka
Replied by blondynka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Następna z tabletkami. Dajcie sobie spokój z nimi, zwłaszcza jeśli karmicie. Wystarczy mniej jeść, racjonalnie się odżywiać i więcej ruszać, i tyle i tylko tyle. ;)

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #39227 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Ale suplementy nie muszą być złe. Wręcz przeciwnie - mogą pomóc w odchudzaniu. Warto sięgać po te w 100% naturalne, takie jak Nopalinia Max.

Producent dopuszcza stosowanie tego suplementu zarówno w ciąży, jak i w czasie karmienia dziecka. Ale pamiętać trzeba, że sam suplement nie wystarczy. Trzeba opracować całościowy plan odchudzający, którego elementem ma być suplement.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #39277 przez KasiaKondzia87
Replied by KasiaKondzia87 on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Nie wiem ale ja uważam że odchudzanie to przede wszystkim ciężki trening...

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39393 przez celinka
Replied by celinka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
biegac i brzuszki

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39396 przez namdu
Replied by namdu on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Byłabym spokojna o zrzucanie kilogramów nawet i bez ćwiczeń i jakieś specjalnej diety, ponieważ bieganie przy dziecku i tego typu tryb życia ułatwia zrzucanie zbędnych kilogramów. Nawet nie zauważymy kiedy ;) Ale jeśli tak się nie stanie, to po odstawieniu dziecka od piersi można zacząć ćwiczyć i ewentualnie ograniczyć trochę jedzenie, aczkolwiek też bym z tym nie przesadzała, ponieważ przy małym szkrabie potrzebujemy multum energii ;) polecam blog -> mega-pozytywna.pl Autorka ewidentnie zaraża dobrą energią ;) to bardzo miła lektura do porannej kawy. Widać,że kobietę w całości odmieniło szkolenie Mateusza Grzesiaka . Myślę, że jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy to i przy odchudzaniu odpowiednia motywacja może pomóc ;)

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39508 przez Mallema
Replied by Mallema on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Wg. mnie nie ma jednego cudownego sposobu na pozbycie się kilogramów bez efektu jojo. Wszystko natomiast może przyjść z czasem. Ważne jest zarówno przestrzeganie odpowiednio dobranej do siebie diety, jak i ćwiczenia, które muszą być wykonywane regularnie, żeby przyniosły efekt ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena