× Diety

jak szybko schudnąć po ciąży?

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #35091 przez katerose
Replied by katerose on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Ja powiem tak: suplementy diety, które nie mają żadnego wpływu na zdrowie (nie mogą mieć!) jak najbardziej tak - to jest zazwyczaj kompozycja ziół która przyspiesza metabolizm, często też zmniejsza apetyt np. na słodycze, ale jakieś tabsy z pestycydami czy tasiemce? trzeba być naprawdę zdeterminowanym. Chociaż czytałam kiedyś bloga takiej dziewczyny, która pisała mniej więcej tak "co tam tasiemiec, zje co ma zjeść, ja schudnę a potem mi go wytną". Ja bym się nie odważyła na taki krok żadnym kosztem, raz że niecierpię szpitali a dwa, chyba sama myśl o tym tasiemcu w brzuchy doprowadziłaby mnie dodatkowo do mimowolnej bulimii :sick: Ale takie suplementy o jakich pisałam jak ten xxx w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami (bez przeforsowania jak w którymś poście czytałam kilkaset pbrzuszków i kilka km do przebiegnięcia codziennie) jak najbardziej jestem za.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #35794 przez zdrowa
Replied by zdrowa on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Polecam Ci moją dietetyczke, zrobi analizę Twojej osoby, rozpisze Ci jadłospis w oparciu o to co lubisz i będzie Cie wspierać. Robi teżdiety online więc nie musisz wychodzić z domu :) hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #35948 przez Lemonka
Replied by Lemonka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Mnie bezpośrednio po ciąży zjechało 5 kilo - tak od razu i bez niczego. A potem stop i nie pomagało, że karmiłam piersią i że chodziłam na długaśne spacery z wózkiem. Właśnie już pisałam w innym wątku, że coraz częściej zastanawiam się nad jakimś suplementem - coś jak african mango, czy coś w tym stylu. Prawdę mówiąc, już sama nie wiem jak inaczej, a ten preparat akurat dość chwalą.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #38553 przez Kryspek
Replied by Kryspek on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Gorący konkurs! Wystarczy ocenić zdjęcia pięknych dziewczyn i można wygrać fantastyczne nagrody. Na głosujących czekają 64 nagrody – 100 zł, 500 zł lub 1000 zł! Konkurs jest całkowicie bezpłatny. Szczegóły na konkurs. Organizatorzy zabawy – sklepy internetowe z obuwiem i odzieżą

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #38972 przez jaśminowa
Replied by jaśminowa on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Jejku, aż się przestraszyłam jak tak czytam o tych pestycydach i robalalch!! :o tym bardziej, że sama niedawno kupiłam takie tabletki, żeby wspomóc dietę i ćwiczenia, a w sumie kto wie, co tam jest w środku?? przeczytajcie prosze skład (jest np tutaj medtutor.pl/forum/triapidix300) i powiedzcie czy mi przypadkiem ten triapidix nie zaszkodzi? bo mi w sumie niektore te nazwy nic nie mowia...

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #38974 przez blondynka
Replied by blondynka on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Po ciąży chcesz odchudzać się tabletkami? Nie boisz się, że zaszkodzą dzidziusiowi?

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #39169 przez SkuteczneDiety
Replied by SkuteczneDiety on topic jak szybko schudnąć po ciąży?
Przede wszystkim, nie trzeba się załamywać, bo schudnięcie jest możliwe w każdych okolicznościach. Z dietą i ciężkimi ćwiczeniami należałoby rzeczywiście się jeszcze trochę wstrzymać. Sprawdzone i wyjątkowe diety to te ze strony Diety Odchudzające.net.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena