× Diety

O dietach cud, których nie ma

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #35237 przez volare
Replied by volare on topic O dietach cud, których nie ma
No właśnie, wiemy czego powinniśmy unikać ale jak to zrobić gdy jest to takie pyszne? :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #35248 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O dietach cud, których nie ma
Hehe, nie patrzeć i nie wąchać. :laugh: Kiedyś myślałam sobie "co tam, to tylko jeden kawałek tortu, spalę go na spacerze" aż trafiłam na tabelę pokazującą kalorie i ile trzeba ćwiczyć, żeby je spalić. :( Dnia by nie starczyło. Pozostaje nie patrzeć, co z oczu to i z języka.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #37447 przez Klaudiusz
Replied by Klaudiusz on topic O dietach cud, których nie ma
Tak, faktycznie nie ma diety cud, która odrazu zadziała. Najważniejsze jest odpowiednie, zdrowe odżywianie i styl życia. Nie ma co się katować. Musimy powziąć sobie odpowiednie zasady beactive.pl/diety/6-najwazniejszych-zasad-ktore-pozwalaja-stracic-zbedne-kilogramy Może wtedy uda nam się coś zyskać ale wiadomo, że nie odrazu.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #37647 przez Amelie
Replied by Amelie on topic O dietach cud, których nie ma
Sama dieta to nie wszystko! Dieta nie pomoże jeżeli całymi dniami siedzimy przed komputerem i telewizorem i nie myślimy o niczym innym , nawet książki nie przeczytamy. Dieta to jest jedna część życia, a na resztę powinny składać się także inne elementy, takie jak spokój, dobry sen, aktywny odpoczynek, rozwijanie umysłu.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #37653 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O dietach cud, których nie ma
Święta prawda.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #37697 przez pistacyjka
Replied by pistacyjka on topic O dietach cud, których nie ma
W odchudzaniu najważniejsza jest odpowiednio zróżnicowana dieta, dodatkowy wysiłek fizyczny na pewno nie zaszkodzi, z czym zgadzam się całkowicie . Ale przy każdej walce z kilogramami trzeba pamiętać o jednej podstawowej zasadzie jaką jest odpowiednio urozmaicona dieta. Bardzo pomocne w takich sytuacjach są metody odchudzania app store na happie.pl Takie aplikacje pomagają w ustalaniu indywidualnego programu żywieniowego dostosowując je do danego trybu życia. Do niedawna byłam do takich metod sceptycznie nastawiona dopóki moja przyjaciółka nie zdecydowała się na taki krok. Muszę przyznać, że to naprawdę bardzo pomocne oprogramowanie które przynosi pozytywne efekty.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #37719 przez anulka93
Replied by anulka93 on topic O dietach cud, których nie ma
Ja jestem zdania, że żadna dieta nam nie da tego, co da nam dobra dawka ruchu i błonnika :) Pijam młody zielny jęczmien od jakiś 3 miesięcy dodatkowo biegam i nie dość, że waga idzie w dół to czuję się bardzo dobrze. Koleżanka poleciła mi Feat - smakuje trochę jak herbata jabłkowa :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena