× Diety

O dietach cud, których nie ma

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #17736 przez kamileczka
O dietach cud, których nie ma was created by kamileczka
Witajcie,
oj dawno mnie nie było :) mam nadzieje, że nie wszyscy po świętach mają tak jak ja....

W święta się zatrułam i dopiero tydzień temu z tego wyszłam. Zatrułam się ponieważ stosowałam leki ziołowe... dzisiaj Ania (przyjaciółka), żeby mnie dobić podesłała dwa linki, jeden był na forum, więc nie pokarzę, drugi: dietakopenhaska.net.pl/2012/03/24/cafeform-nieetyczne-reklamy-z-gazet/ i mnie dobiła... całkowicie.Szkoda, że nie podesłała go wcześniej bo wpis był opublikowany przed świętami, nie mówi o tym co dotknęło mnie, ale chce dać po prostu wyraz temu, że mam rację.

. . .

Chciałam się zapytać, czy ktoś jeszcze brał specyfiki na odchudzanie brata ****** lub czy może mi powiedzieć czy mogło mi to zaszkodzić bardziej niż zrobiło (drugi dzień świąt nie wychodziłam z łazienki, a to był drugi dzień "super kuracji" następny tydzień biegunka ostra, tydzień biegunka mniejsza, dopiero w tym tygodniu normalnie...) brałam smekte + węgiel aktywny póki co jest nadal dobrze.
Powinnam pójść do lekarza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #17750 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:O dietach cud, których nie ma
a moze po prostu mialas grype zoladkowa?

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #17758 przez kinga
Replied by kinga on topic O:O dietach cud, których nie ma
Rzeczywiście, mogłaś zarazić się rotawirusem ale równie dobrze mógł takie efekty dać specyfik na odchudzanie. Moja koleżanka po jakimś środku tego typu ma już kilka lat problemy żołądkowo-jelitowe, strasznie schudła i wygląda nieciekawie, ale nie może przytyć. Tak więc ostrożnie z "cudownymi" odchudzającymi tabletkami.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #17805 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:O dietach cud, których nie ma
Artykuł fajny, mam podobne odczucia. Już irytują mnie co durniejsze reklamy. A cudów w dietetyce nie ma.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #17811 przez kamileczka
Replied by kamileczka on topic O:O dietach cud, których nie ma
poszłam wczoraj do lekarza, powiedział mi, że to zatrucie mam mieć badanie gastrologiczne (mam za 3 tygodnie i to jest bardzo szybko) ponieważ mam podrażniony przełyk, uważa, ze mogę być rozregulowana i mam zgagę z tego powodu, chcę sprawdzić dokładnie.

W tym momencie dostałam leki (Controloc + taki od kwasu żołądkowego) i już od rana lepiej, nie pali mnie gardło tak, ani w środku przełyk, jednak z tego co czytałam w sieci 3 tygodnie bez alkoholu i tłustego mięsa i dopiero powinna przejść zgaga.

Masakra, jak to się skończy idę na fitness i zero zabawy w zielarza...

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #17820 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:O dietach cud, których nie ma
Jeśli masz podrażniony przełyk to pewnie masz refluks. Stwierdzi to gastrolog i przy okazji dowiesz się czy masz bakterię odpowiedzialną za wrzody, bo ona też najczęściej jest odpowiedzialna za refluks.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #17842 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic O:O dietach cud, których nie ma
ale jak je się na codzień tłuste mięso i popija alkoholem to już to samo wystarczy, by mieć zgagę. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena