× Diety

dieta po świętach

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17512 przez dusia-czek
dieta po świętach was created by dusia-czek
Nieco świątecznego obżarstwa i nie tylko kilka cm więcej w pasie ale i jakoś ciężko się czuję. Chyba trzeba będzie przejść na jakąś głodówkę. Jak Wy odżywiacie się po świętach? Od razu zwykła dieta czy coś przejściowego? Może odtruwające ziółka? :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17517 przez bogna
Replied by bogna on topic O:dieta po świętach
Ja nie mam specjalnej diety poświątecznej, ale tez nie potrzebuję, bo nie obzeram się w święta. Chociaż czasami mam, bo po prostu zjadam resztki pozostałe po swiętach i nie gotuje nic nowego. ;)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17524 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:dieta po świętach
Już ci pewnie przeszło, a jeśli nie to spróbuj ziółek i w ogóle dużo pij, żeby przepłukać organizm. Mnie niestety też zdarza się poszaleć z ciastami w święta ale takie przepłukanie pomaga. No i dobrze trochę więcej ruszać się.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17537 przez zielona
Replied by zielona on topic O:dieta po świętach
Tak to jest jak człowiek nie może pohamować swojego apetytu. Ja też jadam w święta niezbyt zdrowo, ale robię przerwy na ruszanie się, czy to spacer, czy rower. No i nie mam potem poświątecznego kaca. ;)

zielona jestem...

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17609 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:dieta po świętach
E tam nie może, jak chce to może a w święta to nawet trzeba. Ja sobie nakładałam połowę tego co chciałam i na szczęście nie miałam efektu świątecznej wątroby. Koleżanka mi mówiła, że w sobotę w aptekach to masa espumisanu poszło. :)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17652 przez Inka
Replied by Inka on topic O:dieta po świętach
Ja też nie miałam żadnych problemów po świętach, od razu przeszłam na normalną dietę. Co to zresztą znaczy normalna dieta? W święta też była normalna przecież, może trochę więcej ciasta ale poza tym w miarę normalna.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #17699 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:dieta po świętach
ja zastosowalam diete z koktaili bananowych - 3x dziennie koktail + 2 razy jablko

przez tydzien pozbylam sie 2 kg ktore zlapalam w swieta ;))

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena