× Diety

Oczyszczanie wątroby

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16925 przez alina
Oczyszczanie wątroby was created by alina
Czytałam niedawno artykuł o wątrobie i tam zalecenie, by raz do roku robić przez miesiąc kurację oczyszczającą wątrobę. Tj nie jest to stricte kuracja oczyszczająca ale odciążająca wątrobę gdy przez miesiąc unikamy tłuszczów, mięsa i ryb, strączkowych i kapusty, słodyczy, kakao, nie mówiąc już o alkoholu czy ostrych przyprawach. Nie jest to prawdziwa głodówka, ale z drugiej strony miesiąc to długo. :S Przechodziłyście coś takiego? Da się wytrzymać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16935 przez anka
Replied by anka on topic O:Oczyszczanie wątroby
Do tej listy dochodzi jeszcze mocna herbata i kawa. :( No i z tym u mnie byłoby najgorzej. Z czekoladą zresztą też. Ale mięsa spoko mogłabym nie jeść przez miesiąc.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16946 przez doraste
Replied by doraste on topic O:Oczyszczanie wątroby
Ja mogłabym taką kurację przeprowadzić ale tak bliżej lata gdy jest dużo świeżych warzyw i owoców. Jeśli jeszcze jogurty i jajka są dozwolone to nie widzę żadnego problemu i spróbuję takiej kuracji gdzieś w czerwcu.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16961 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Oczyszczanie wątroby
Ja myślę, że jeśli to ma być kuracja tylko ułatwiająca wątrobie życie, to nie trzeba traktować jej dosłownie. Czyli ograniczyć co się da, ale jeśli np. nie możesz funkcjonować bez porannej kawy to wypij ją, może słabszą, ale niech będzie.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16967 przez zoola
Replied by zoola on topic O:Oczyszczanie wątroby
Ja takie sanatorium funduję wątrobie przez wakacje, jadam praktycznie tylko owoce i surówki + jogurty i ewent. jajko. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): dixiebors

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16968 przez garen
Replied by garen on topic O:Oczyszczanie wątroby
Ale wy twarde jesteście, dziewczyny, ja jednego dnia nie wytrzymał bym na takiej głodówce :P.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16986 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Oczyszczanie wątroby
Ale co to za głodówka? Warzywa, owoce, jogurty, jajka ... można tym porządnie zapchać się. ;) Ja w lecie tak właśnie na ogół jadam i nie traktuję tego jako jakąś kurację, a tym bardziej głodówkę. Po prostu w lecie nie mam ochoty na mięso i ciężkie potrawy.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena