× Diety

porada dietetyka

• ala
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #16080 przez ala
porada dietetyka was created by ala
witam,
mam pytanie czy korzystacie z porad dietetyków? pytam bo chcę otworzyć gabinet z takimi usługami w waham się czy znajdę klientów z jednej strony osób z problemami z nadwagą jest dużo ale z drugiej spora cześć z nich odchudza się "na własna rękę" co o tym myślicie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #16087 przez jagna
Replied by jagna on topic O:porada dietetyka
No właśnie, większość odchudza się na własną rękę, skacząc od diety do diety, z wiadomym efektem. Z czasem wszyscy pewnie dojrzeją do tego, ze lepiej zasięgnąć porady profesjonalnego dietetyka niż samemu eksperymentować. Ale zanim to nastąpi może być krucho. ;)

Jagna

• ala
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #16092 przez ala
Replied by ala on topic O:porada dietetyka
wiem dlatego się waham. założyć firmę to nie sztuka sztuka utrzymać się na rynku

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #16098 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:porada dietetyka
Ja mysle, ze zapotrzebowanie na dietetyka jest tylko bedziesz musiala troche zareklamowac sie, zeby ludzie zauwazyli Twoja firme. Moze "przykleic sie" do jakiegos gabinetu (kosmetyczki, spa, przychodni lekarskiej) czyli tam gdzie beda Twoi potencjalni klienci?

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #16119 przez bogna
Replied by bogna on topic O:porada dietetyka
ala napisał:

witam,
....z jednej strony osób z problemami z nadwagą jest dużo ale z drugiej spora cześć z nich odchudza się "na własna rękę" co o tym myślicie.

Powiedziałabym nawet, że większość odchudza się na własną ręke czytając różne mniej lub bardziej sensowne poradniki. Ale myslę, że tak dzieje się, bo wszelkie poradniki są pod ręką a dietetyka nie widać i trzeba chcieć, żeby go znaleźć. :S

• ala
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #16140 przez ala
Replied by ala on topic O:porada dietetyka
to prawda. masz rację kobiece czasopisma wręcz zarzucają swoje czytelniczki dietami cud. a żeby znaleźć dietetyka to trzeba poszukać. rozumiem ze dajesz mi duże szanse. w sumie to najbardziej obawiam się tego ze nie znajdę klientek

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #16191 przez Dora
Replied by Dora on topic O:porada dietetyka
Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim zadbać o to, żeby być widoczna. Ludzie chyba rzadko szukają dietetyka sami z siebie, a jak zobaczą gdzieś informację o dietetyczce to mogą się skusić.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena