× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35705 przez muriel
Replied by muriel on topic nie mogę schudnąć

jasmin napisał: Ja zaczęłam trochę podjadać i już zauważyłam, że tu i ówdzie mi przybyło więc kupiłam Apetiblock na próbę.
Rzeczywiście to działa, teraz nie mam problemu z podjadaniem a ponadto straciłam apetyt na słodycze co mnie bardzo cieszy.
Nie traktujcie tego jako reklamy, być może nie na każdą zadziała ale warto spróbować.

Oj, żebyś potem nie musiała brać czegoś na apetyt. Znam babkę, która podobnymi suplementami tak rozregulowała organizm, że straciła apetyt na dobre i nikła w oczach. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #35793 przez zdrowa
Replied by zdrowa on topic nie mogę schudnąć
Słuchaj, szkoda czasu na robienie diet na własnąrękę, wiem to z włsnego doświadczenia. Ja dopiero jak poszłam do dietetyka to pokazał mi ile błedów dotychczas robiłam, poelcam Ci Panią Olę hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/, na pewno Ci pomozę, ułoży dietę pod Ciebie i razem dacie radę :)

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35810 przez jasmin
Replied by jasmin on topic nie mogę schudnąć
Muriel, z tym nie będzie problemu bo na apetyt nie narzekam.
Zresztą te tabletki do ssania hamują głód ale nie na bardzo długo, tyle dobrze, że nie mam apetytu na słodycze.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35857 przez madejowa_lala
Replied by madejowa_lala on topic nie mogę schudnąć
Wizyta u dietetyka na pewno jest bardzo dobrym pomysłem. Ale warto też zrobić badania hormonów bo one niestety mają duży wpływ na wagę naszego ciała.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35947 przez Lemonka
Replied by Lemonka on topic nie mogę schudnąć
Przyznaję, ja też mam masakryczne problemy po ciąży. Czytałam ostatnio o takim preparacie african mango - podobno daje dobre efekty i nie ma po nim efektu jojo. Nie wiem, czy się zdecydować, bo jest dość drogi, ale opinie w internecie w sumie zachęcają. Wiadomo, że będę sobie to wspomagała ćwiczeniami, ale może warto sobie też pomóc. Jak sądzicie?

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35969 przez madejowa_lala
Replied by madejowa_lala on topic nie mogę schudnąć
Ja nie wieże w żadne magiczne tabletki. Nawet ostatnio natrafiłam na artykuł, że suplementy diety są rakotwórcze. Żeby schudnąć trzeba mieć dietę, ale i się aktywnie ruszać. Tu systematyczność ma największe znaczenie.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35978 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic nie mogę schudnąć
Dokładnie tak. Zwłaszcza, że za skład suplementów producent nie odpowiada. Na opakowaniu i w ulotce może napisać co mu się żywnie podoba i wcale to nie musi być prawda. I to jest zgodne z prawem, nic takiemu nierzetelnemu producentowi nie można zrobić. :(

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena