× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #34998 przez blondie
Replied by blondie on topic nie mogę schudnąć
W takim razie szukam kwatery nad naszym burzliwym morzem. :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35000 przez MałaArchitektka
Replied by MałaArchitektka on topic nie mogę schudnąć
Więcej ruchu, mniej jedzenia. Serio, brzmi banalnie, ale mi pomogło :)

Dobra książka i ładne wnętrze.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35519 przez jasmin
Replied by jasmin on topic nie mogę schudnąć
Ja zaczęłam trochę podjadać i już zauważyłam, że tu i ówdzie mi przybyło więc kupiłam Apetiblock na próbę.
Rzeczywiście to działa, teraz nie mam problemu z podjadaniem a ponadto straciłam apetyt na słodycze co mnie bardzo cieszy.
Nie traktujcie tego jako reklamy, być może nie na każdą zadziała ale warto spróbować.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35520 przez halina
Replied by halina on topic nie mogę schudnąć
A ciekawe jakie ma składniki. Ja szczerze mówiąc trochę obawiałabym czy takie suplementy nie rozregulują organizmu.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35521 przez jasmin
Replied by jasmin on topic nie mogę schudnąć
Tutaj jest skład....
www.aflofarm.com.pl/Produkty,act,product,ref,index,id,1621
Byłam zdziwiona, ze to naprawdę działa, teraz już nie podjadam i mam nadzieję zrzucić to co nabrałam ;)

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35524 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic nie mogę schudnąć
Ale pospalem dzisiaj i od razu powiadomienie...Patrze czyzby to jakas trolica...No nie, to nasza Jasminka w nia sie zabawia :) Dobrze, ze nie masz numerku po nazwie hi hi...
No tak mamy lipiec, lwica budzi sie do zycia to i na forum w koncu sie pokazala, albo stesknila juz sie za kocurkiem, to jednak tadeuszka nie olala :woohoo:
Co do tego leku, to chyba moze dzialac na psychike, bo wierzymy ,ze moze pomoc...Ale po miesiacu moze juz byc bez pozbywania sie nadwagi,a moze i zwiekszy sie ona..?
Wazne, aby nie zaszkodzilo :ohmy:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35703 przez kowalik88
Replied by kowalik88 on topic nie mogę schudnąć
Cześć, :) z własnego doświadczenia polecam catering dietetyczny na odchudzanie. Zrzuciłam już 8 kg w ciągu 3 miesięcy. Nie mam za bardzo czasu na dużą aktywność fizyczną, a tutaj po prostu zdrowo się odżywiam i wiem ile spożywam kalorii każdego dnia. Ponadto jedzenie jest całkiem smaczne. No może z małymi wyjątkami. Szukałam jednak długo dobrego cateringu. Zmieniałam już kilkukrotnie. Na tę chwilę Dieti.pl jest chyba najlepsze. Korzystam od 2 tygodni i na razie nie mam ochoty zmieniać. Ktoś jeszcze z nich korzysta? A może polecicie lepszy?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena