× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #34309 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic nie mogę schudnąć
No ja tez zdecydowałam się na therm line fast właśnie. Szukałam preparatu, który jest bezpieczny. Wcześniej prawie zrujnowałam sobie zdrowie przez głodówkę, dlatego chciałam teraz spróbować czegoś, co na pewno mi nie zaszkodzi. Biorę therm line już 3 miesiąc. Schudłam 8,5 kg. Nie katuję się dieta ani ćwiczeniami a waga sama leci w dół!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #34319 przez blondie
Replied by blondie on topic nie mogę schudnąć
Brałam ten suplement przez 2 miesiące i zero reakcji, waga stoi w miejscu jakby się zacięła. Za to portfel schudł o 150 zł. :(

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #34858 przez karolinkageni
Replied by karolinkageni on topic nie mogę schudnąć
Suplementy nic nie dają... Powinnaś się chyba zdecydować na jakiś zabieg skoro nic nie daje.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #34944 przez madejowa_lala
Replied by madejowa_lala on topic nie mogę schudnąć
A robiłaś badania na np tarczyce. Niestety jej delikatne zaburzenia mogą wywołać problemy z wagą ciała. Zanim zaczniemy katować się dietami należy zrobić sobie wszelkie badania.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #34954 przez meg
Replied by meg on topic nie mogę schudnąć
Fakt. Mam kuzynkę, która całe życie była nie tylko szczupła ale wręcz chuda tyka. I nagle zaczęła tyć na potęgę i okazało się, że to z powodu niedoczynności tarczycy.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #34967 przez volare
Replied by volare on topic nie mogę schudnąć
Moja mama ma chorą tarczycę i też ma ten problem, na razie jakoś się pilnuje ale już przytyła.
Znajoma mowiła mi, że zamiast katować się dietami lepiej jeść małe porcje co 3 godziny, ograniczyć tłuszcze i słodycze a waga sama spada, sprawdziła to na sobie i naprawdę działa, wystarczy tylko trochę samodyscypliny.
Gorzej jest w przypadku choroby ale i z tym można sobie jakoś radzić.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #34968 przez meg
Replied by meg on topic nie mogę schudnąć
Z tarczycą jest jednak problem, bo można łatwo przekręcić wajchę w drugą stronę i całkowicie rozbujać układ hormonalny. Potrzebny tu jest dobry endokrynolog, a nie pierwszy lepszy, do którego łatwiej się dostać.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena