× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #13587 przez Devilaa
Replied by Devilaa on topic O:nie mogę schudnąć
Trzeba przyznać, że ta chińska teoria jest całkiem interesująca, lecz zastanawiam się jak ustalić czy mamy problem z Ying czy z Yang? Co do diet to moim zdaniem najważniejsze są nawyki żywieniowe. Ja jestem zwolenniczką diety 36s, lecz w pełni zdaje sobie sprawę, że wystarczy zmienić nawyki i już organizm zaczyna lepiej funkcjonować. Co zabawne nie wyczytałam o tym w ciekawym ebook'u pt. "Psychologia Odżywiania", który dostałam jako bonus do diety :] Jednak trzeba nadmienić, że tak jak pisałyście wcześniej na każdego inna dieta działa najskuteczniej:]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #13617 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:nie mogę schudnąć
Devilaa napisał:

Trzeba przyznać, że ta chińska teoria jest całkiem interesująca, lecz zastanawiam się jak ustalić czy mamy problem z Ying czy z Yang?

Poznasz to obserwując swój organizm, jego niedomagania czy wręcz choroby. A jeśli jeszcze porównasz to z dietą czy sposobem życia charakterystycznym dla danej energii, to nie będziesz miała wątpliwości. Tyle tylko, że trzeba trochę czasu, żeby w to się zgłebić.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #13632 przez Teresa Stachurska
Replied by Teresa Stachurska on topic O:nie mogę schudnąć
Zainteresowanym proponuję lekturę dyskusji na temat diet, otyłości oraz chorób serca - http://www.stachurska.eu/?p=3371

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #23290 przez babas
Replied by babas on topic O:nie mogę schudnąć
Próbowałam schudnąć przez 4 lata - cały czas naturalnymi metodami, dopiero po tym czasie zdecydowałam, że jedynym sensownym rozwiązaniem będą tabletki na odchudzanie i w zasadzie dzięki foreverslim straciłam całą nadwagę. Niby już wcześniej miałam dietę, ćwiczyłam, a nic to nie dawało :( Cieszę się, że jednak znalazłam sposób na to, aby po prostu powrócić do normalności...

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #23291 przez Teresa Stachurska
Replied by Teresa Stachurska on topic O:nie mogę schudnąć
50 kg mniej w 8 miesięcy bez uczucia głodu i efektu jo-jo - http://www.stachurska.eu/?p=14492 i jeszcze parę przykrych dolegliwości znikło.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #23322 przez halina
Replied by halina on topic nie mogę schudnąć
Wczoraj w tv widziałam migawkę o trujących tabletkach odchudzających. Produkowane były przez jakiegoś oszusta z toksycznych składników i wprowadzane do obiegu w necie. Można po nich nie tylko poważnie się rozchorować ale nawet umrzeć. Uważajcie więc na tego typu specyfiki, zwłaszcza kupowane w necie.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #23330 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic nie mogę schudnąć
W dzisiejszych faktach pokazywali z czego zrobione te tabletki i w pale się nie mieści, ze ktoś mógł coś takiego produkować jako suplement diety. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby unikać suplementów, a w każdym bądź razie produkowanych przez nieznaną firmę.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena