× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48194 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic nie mogę schudnąć
Zgadzam się z jagodą. Lepszy będzie ruch i dieta MŻ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu - 2 lata 7 miesiąc temu #48198 przez plastyczka
Replied by plastyczka on topic nie mogę schudnąć
80% sukcesu do dobra dieta. Bez tego ani rusz.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48218 przez raviola
Replied by raviola on topic nie mogę schudnąć
Czasem nawet najlepsza dieta nie pomoże, bo winowajcą jest spowolniony metabolizm z powodu jakiejś choroby np Hashimoto. I wtedy chorobę trzeba leczyć.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48246 przez blanka
Replied by blanka on topic nie mogę schudnąć

Calineczka napisał: Też mi się wydaje, że w takim przypadku trzeba poznać przyczynę, dlaczego nie można schudnąć. Chociaż z drugiej strony jak jest tylko 3-4 kg, to może w ogóle nie trzeba się odchudzać? Dziwi mnie, że nic nie działa, ja nie miałam z tym problemu, ale to może dlatego, że skupiłam się na diecie Montignaca. Polecam ją wszystkim, bo nie ma jo-jo i chudnie się na zawsze. Mam nadzieję:)

Podpisuję się 2 rękami. 3-4kg nie ma znaczenia, a dieta Montignaca dobra nie tylko na utrzymanie prawidłowej wagi ale też super dietka dla serca.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48263 przez annabog
Replied by annabog on topic nie mogę schudnąć
A słyszałyście o odchudzaniu przez hipnozę? Podobno daje czasem niezwykłe efekty. No i nie boli.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48275 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic nie mogę schudnąć

annabog napisał: A słyszałyście o odchudzaniu przez hipnozę? Podobno daje czasem niezwykłe efekty. No i nie boli.

Jeśli to jest tycie emocjonalne to może pomóc, ale jeśli tyje się z powodu złej diety i braku ruchu to nie ma zmiłuj i żadna hipnoza nie pomoże tylko dieta MŻ i ruch.

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu - 2 lata 6 miesiąc temu #48730 przez wesoła
Replied by wesoła on topic nie mogę schudnąć
Ja bym najpierw zaczęła od wizyty u dietetyka i dobrze opracowanej diety. A też bym pomyślała o tej ofercie xxx Rowerek treningowy to naprawde dobra propozycja. Ja na nim straciłam sporo zbednego tłuszczyku. Teraz w okresie zimowym ćwiczę regularnie i z przerzażeniem nie patrzę na zbliżającą się wiosnę. A wiele z nas sobie pofolguje w zimę a potem na gwaltu rety sie odchudza,

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena