× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu - 2 lata 9 miesiąc temu #47593 przez pani.ola
Replied by pani.ola on topic nie mogę schudnąć
Szczerze to nie słyszałam żeby ktos nie miał efektu jojo po dietach cud, tabletkach czy herbatkach...nie wiem czy to bezpieczne? Za to posiadam opinie nt. liposukcji i sama jestem tym tematem zainteresowana. Efekty po liposukcji laserowej są naprawde imponujące I w dodatku zabieg jest bezpieczny. Ktoś stosował?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #47600 przez jagna
Replied by jagna on topic nie mogę schudnąć
Diety czy herbatki niebezpieczne a liposukcja bezpieczna? A nie słyszałaś o babce, która zmarla po liposukcji?

Jagna

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu - 2 lata 8 miesiąc temu #47797 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic nie mogę schudnąć
Ja staram się pilnować tego by jeść systematycznie, wcześniej miałam z tym ogromne problemy i wiem, że moje problemy z tyciem brały się głównie z tego. Zmieniłam dietę i odstawiłam słodycze. Jeśli stosujecie dietę to dobrze jest też utrzymywać się w ruchu bo niestety samą dietą ciężko jest osiągnąć trwałe efekty. Ja zdecydowałam się też na branie suplementów, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Wiadomo nie zdecydowałam się na to od razu. Jednak uważam, że warto spróbować bo efekty są świetne a dobrze dobrany specyfik jest bezpieczny dla organizmu. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy ten sposób będzie dla niego odpowiedni to polecam ten artykuł: fabrykasily.pl/suplementy/fitlabs-badania-i-nowoczesnosc-przede-wszystkim myślę, że wszelkie wątpliwości będą rozwiane.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47802 przez nata
Replied by nata on topic nie mogę schudnąć
Jakoś nie przekonują mnie artykuły na stronach dla mięśniaków. Zwłaszcza jeśli sami sprzedają te suplementy.:unsure:

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47803 przez helloon
Replied by helloon on topic nie mogę schudnąć
Suplementy nigdy nie są dobre.. Po co sie faszerowac takim swinstwem jak mozna naturalnie..

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48124 przez omega
Replied by omega on topic nie mogę schudnąć
Ja też miałam ten problem i w końcu zdecydowałam się na liposukcję Body-Jet w Bona Dea. Robił mi ją Tomasz Mierzwiński i efekt jest świetny. Dużo wcześniej czytałam w sieci o tej metodzie, ale nie spodziewałam się aż takiej różnicy.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48157 przez jagoda
Replied by jagoda on topic nie mogę schudnąć
Omega, nadwaga to nie tylko problem kosmetyczny. Liposukcja może odessać nadmiarowy tłuszczyk tu i tam, ale niestety nie wyeliminuje negatywnego wpływu nadwagi na zdrowie. No i nie zawsze jest bezpieczna, bywają komplikacje. Lepiej zmienić styl życia i w ten sposób unormować wagę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena